Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek elment a buliba?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elment a buliba? A barátom megígérte hogy soha nem fog menni bulizni nélkülem, mert ő ha elmegy becsajozna.

Figyelt kérdés

Ma viszont mondta nekem hogy lesz buli ahol lakik.

Viszont minden este csörgetjük egymást (vagyis küldünk visszahívót)

ő már rég nem 21órakor küldött utoljára.

Egy félórája felhívott valaki, hogy a barátom vezet most nem ér rá, hallottam is hogy kocsiban ültek, azt mondta hogy a tesója , de szerintem nem ő volt.

Azt mondta 10perc múlva felhív, de nem hívott.Visszahívót inkább nem küldök.

Félek hogy elment.:s


2010. aug. 10. 23:38
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
86%

és ha megcsal?

Akkor legalább kiderült.

meg nem unja már hogy folyton ellenőrzöd?

2010. aug. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
93%
Ha nélküled megy bulizni és, hogy akkor becsajoz, ha ezt ő mondta akkor egy p*cs és nem szeret, ha meg te találtad ki akkor meg egy féltékeny pics* vagy.
2010. aug. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Dettó=előttem lévő!
2010. aug. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Ő mondta hogy azért nem fog elmenni, és nem ellenőrizgetem.
2010. aug. 10. 23:42
 5/23 anonim ***** válasza:
62%
Micsoda problémáid vannak...
2010. aug. 10. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
90%

ez így nem egy egészséges kapcsolat.

ha ennyire félsz h bulizni megy és ezen kiakadsz akkor nagyon nem bízol benne.

meg neki is grat h ezért nem megy. ha szeretek valakit akkor vissza tudom fogni magam.

2010. aug. 10. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
94%
Édes lányom nőj már fel és bizalmi alapon kezdj, vagy folytass kapcsolatot vagy ha nem tudsz, felnőttként gondolkozni, akkor barbizzál még!!! És most lehet rontani a jó válasz statisztikám !!!
2010. aug. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

normális választ nem is kaptam.

Egyébként ő igérte meg, és nem én mondtam.

Engem például nem is enged bulizni.Na?

2010. aug. 10. 23:51
 9/23 anonim ***** válasza:

mit na? akkor minek jártok?


mellesleg...ilyen kérdésre miért vársz normális választ?


tessék akkor válaszolok,normálisan: tuti elment a buliba, mekkora tahó, menj utána és lődd fejbe.

2010. aug. 10. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Nem érkezett normális válasz? Magadnál vagy? Nem enged? És akkor te se őt? Mert megcsalnátok egymást? Hát olvasd már el mégegyszer a válaszokat és térj már magadhoz ember!

Nem sokáig juttok igy együtt, de te ha igy folytatod egy kapcsolattal sem haladsz sokáig!

2010. aug. 10. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!