Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érthetetlenül eltűnt, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érthetetlenül eltűnt, nem keres, pedig megígérte, szerintetek miért?

Figyelt kérdés
38 éves nő vagyok, ő 43.Ő kezdeményezett, be is jöttem neki, csókolóztunk, azt mondta megtalálta az igazit.Megígérte, hogy hívni fog, hogy találkozunk, aztán a nagy csend.Nem vagyunk már gyerekek, miért kell így viselkedni?Most nagyon szenvedek, és az önbecsülésem a béka se..e alatt van.Megkérdeztem, hogy mondja meg nyugodtan, ha nem volt mégsem jó, de erre azt válaszolta: a szíve és a teste akar, az esze viszont más mond.Akkor felejtsem el, ugye?Korábban olyanokat mondott, hogy legyek türelmes hozzá, neki ez fontos.Miért kell egy nőnek türelmesnek lenni, ő rontott be hozzám, most meg én legyek a türelmes?Szerintetek átvág, ugye?
2011. júl. 7. 12:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem van valakije, felesége/barátnője
2011. júl. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is van valakije akiről Neked 1 szót sem szólt..

21/L

2011. júl. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Jobban jársz, ha hagyod az ilyet.
2011. júl. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én 23 éves vagyok, de szinte szóról-szóra ugyanez történt velem is két hónapja. A pasi három hétig a tenyerén hordozott az érzelmeivel. Én voltam a minden, a legfontosabb, a hihetetlen, a csoda, stb. Egyik napról a másikra egyszer csak nem keresett. Szinte ugyanezt mondta, mint neked ez a férfi. Ezt persze az interneten közölte, hol máshol...

Azóta sem találkoztam vele, néha rámír, érdeklődik. Amit megint nem értek, hogy miért van erre szükség. Mintha élvezné, hogy én is odáig voltam érte. Pedig meg mertem volna rá esküdni, hogy őszinte. Ma már kételkedem.


Ma már eljutottam arra a szintre(mert voltam ott, ahol most te), hogy rájöttem, hogy aki ezt megcsinálja, az tényleg nem érdemel meg. Aki egy kis gubanc miatt inkább otthagy(érzelmi válság, akármi), az, ha együtt lennénk, mi lenne, ha majd ott lennének a gondok, a valós dolgok, amiket meg kell majd oldani, ki kell javítani. Majd akkor is félreállna, mondván, hogy nem tudja mit akar? Hát köszönöm, de ebből én nem is kérnék inkább.


Szóval fel a fejjel. Most te is az eszedre hallgass, és csak logikusan. Vajon ő most szenved miattad? Fáj neki? nem hinném...

2011. júl. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igazatok van, de mondjátok meg, miért nem lehet megmondani érthetően, hogy nem kellek, mikor a szájába adtam a kérdést????Csak válaszolnia kellett volna rá..így sokkal rosszabb és nehezebb elengednem,mintha választ adott volna, egyértelműt,és akkor nekem is könnyebb lenne...én ezt tudom,mert a lányom meghalt,és azért tudtam feldolgozni a feldolgozhatatlant,mert az orvosok mondták, búcsúzzak el tőle...
2011. júl. 7. 13:34
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet szerelmes beléd, de van valakije és nem akar kilépni a kapcsolatból,vagy valami miatt esetleg nem tud.. talán gyereke is van, és ezért nem tudja mit tegyen
2011. júl. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Van egy film.. Mindenkinek csak ajánlani tudom: Nem kellesz eléggé

Vannak benne igazságok..

2011. júl. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!