Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek meg lehet unni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek meg lehet unni az ismerkedést?

Figyelt kérdés
Én egyre inkább úgy érzem, hogy egyedül jobb lenni, mint párkapcsolatban. A párkapcsolat inkább csak teher szerintem.
2020. nov. 22. 13:23
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
63%

30F vagyok.


Én is éppen mostanság untam bele az egész ismerkedés dologba. Tinder meg a többi társkereső már tényleg nagyon unalmas. Csak és kizárólag a pasi udvarol aktívan a nő nem tesz kb semmit sem csak válogat elven megy. Állandóan teperni kell... Amit nem is bánnék csak lenne eredménye. Itt szerintem egy nő sem tudja hogy egy átlagos pasinak mit össze vissza kell kínlódnia.


Egyébként vicces mert éppen most raktak fel magamról új képeket és elkezdtek jobb nők bejelölni. De annyira belefáradtam már az egészbe hogy... Éveken át próbálkoztam viszont egy randit összehozni a netről nagyon nehéz. Amikor meg sikerül a nagy vilái ritkaságban abból sem lesz párkapcsolat.


Kicsit meg is vagyok ijedve ugyanis elértem azt a szintet hogy amikor látom hogy matchel velem egy nő már rá sem írok és nem is zavar hogy nincs semmi. Inkább magammal foglalkozok és építem a jövőmet. Csak annyira fáj hogy nem sikerül egy kapcsolatot sem összehozni amikor úgy alapjába véve semmivel sem bajom.


A legrosszabb hogy fogalmam sincs mit kéne másképpen csinálnom vagy hol a hiba. Mind1 építem inkább a karrieremet meg magamat és ennyi jobb ötletem nincs. Majd ha lesz megint erőm akkor talán újrakezdem az ismerkedés dolgot.

2020. nov. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
11-es, ti élőben már képtelenek vagytok ismerkedni??? 12 év alatt ennyit változott a világ? Mert 12 évvel ezelőtt voltam annyi idős, mint te és egy évvel korábban ismerkedtem meg a leendő férjemmel. Eszembe se jutott neten ismerkedni, csak kimentem végre a 4 fal közül és tádám...
2020. nov. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Az ismerkedést meg lehet unni, én már nagyon unom például :D Kicsit fel is hagytam vele, mert kiégtem egyszerűen, nem érdekelnek már az új ismeretségek, vagy legalábbis nagyon ritkán kelti fel bárki az érdeklődésem.


A párkapcsolat más téma, azt nem keverném ide. Ha úgy érzed, nem akarsz kapcsolatban lenni, akkor nem is az ismerkedéssel van bajod valójában. Szóval itt érzek némi zavart az erőben.

2020. dec. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Én is meguntam. Élőben is ismerkedtem már de annak se volt eredménye. Csak a szexmániás idiotakat fogtam ki. Vagy akiket abszolút nem lehet komolyan venni és erről tesznek is. Legalább annyi változott, hogy 1, 2 hét alatt kimutatják a foguk fehérjét így több időt nem pazarlok rájuk.

Még is fáj valahol, hogy ennyire nem lehet normális emberrel találkozni.

Ez van. Majd egyszer valamikor ha kell találkozom valakivel akivel érdemes lesz. Addig nem erőltetem. Esküszöm, hogy társkeresőn rengeteg a debil, abnormális ember. Persze ki lehet fogni de ahhoz baromi nagy szerencse kell. Az meg valahogy jó pár éve elkerül.

2020. dec. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

"Én egyre inkább úgy érzem, hogy egyedül jobb lenni, mint párkapcsolatban. A párkapcsolat inkább csak teher szerintem."

Én ugyanígy vagyok vele. Voltak házasságaim, kapcsolataim, melyek a legkülönbözőbb okok miatt nem működtek. Pár éve egyedül vagyok, és jó. Nyugi van, mindenre van időm és pénzem, amire akarom, sokkal többet és rendszeresebben sportolok, értelmesebben étkezem, élvezem, hogy szabad vagyok. A szexigény nem gyakorol rám akkora nyomást, mint mondjuk 10-15 éve, azt a keveset inkább megcsinálom magamnak, és nem kell érte elviselnem senkit. :)

Engem viszont felment a korom. És téged? F50

2020. dec. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Igen, továbbra is vágyom párkapcsolatra, de unom, hogy egy nap legalább 5-en megkérdezik, hogy mi a hobbim, a személyes találkozón kiderül, hogy ő akar gyereket, hiába mondtam neki, hogy én meg nem, aztán ha mégis összejön, akkor hagyja, hogy az anyja beleszóljon... Inkább tartok is most egy kis szünetet a társkereső oldalak használatában.

25/N

2020. dec. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
29%

#16 os nak

Hát sz*r ügy lehet hogy ennyien érdeklődnek felőled... Nem is értem hogy tudod túlélni ezt a kegyetlen világot hogy az emberek el akarnak veled menni randizni meg érdeklik hogy mit csinálsz. Miért akkor mit kérdezzenek?


Nektek tényleg semmi sem elég jó... Bár fordítva történne velem ugyan ez! Naponta legalább 5 nő érdeklődne felőlem és találkozni akarnak velem... Én szerintem együtt tudnák élni ezzel a "teherrel" :D

2020. dec. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

17:


Férfi vagyok, sok sikeres randevúval és ezekből született komoly párkapcsolatokkal a hátam mögött, de eddig sosem kérdeztem senkitől olyanokat, hogy mi a hobbija, mit sportol, hány centi, hol lakik. Ezeket az információkat ki lehet deríteni úgy is, ha egy szórakoztató és személyes beszélgetésbe kerülnek bele szervesen, nem egy vallatás vagy egy statisztikai kérdőív kitöltéseként. Érthető a nők részéről, ha az "ismerkedés" alatt nem az adataiknak a bediktálását értik, és rendkívül unalmasnak tartják azokat a férfiakat, akik nem igyekeznek vagy nem képesek eltérni az ilyen sablonos formátumtól.

2020. dec. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!