Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek meg lehet unni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek meg lehet unni az ismerkedést?

Figyelt kérdés
Én egyre inkább úgy érzem, hogy egyedül jobb lenni, mint párkapcsolatban. A párkapcsolat inkább csak teher szerintem.
2020. nov. 22. 13:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Meg,főleg ha csak zakkantakat fogsz ki.
2020. nov. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
A párkapcsolatnak igazából nem sok köze van az ismerkedéshez. Az ismerkedésbe bele lehet fáradni, de te két külön dologról beszélsz.
2020. nov. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
ha unalmas, mihaszna semmirekellő, kretén, retardált emberekkel ismerkedsz akkor igen
2020. nov. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Azt hiszem, átérzem.

A legjobb egy jól működő párkapcsolat. Ha kapcsolatban azt érzed, hogy alkalmatlan vagy, az azt jelenti, hogy nem a megfelelő pàr van melletted.

A megfelelő párnál eggyel rosszabb az egyedüllét, amitől és a nívótlan jelentkezőktől simán szenvedhetsz, és kiéghetsz az ismerkedéstől. De ennél még mindig van rosszabb: ha párkapcsolatban èlsz egy nívótlan pàrral, aki mellett tehernek éled meg az egèszet.

Bennem is mindig az fogalmazódott meg, hogy alkalmatlan vagyok, aztán hamar rájöttem, hogy csak nem szeretem, akivel vagyok.

Szakítottam, és sokkal jobb lett.

Most pedig olyannal vagyok, aki mellett ajándék a kapcsolat, nem teher.

2020. nov. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Te most a párkapcsolatot vagy az ismerkedést unod?
2020. nov. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
A sok sikertelensèg után igen.
2020. nov. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Az ismerkedés nagyon rossz. Akkor még nem ismered a másikat, nem is adod 100% önmagad, feszengsz... Nagyon rossz. Párkapcsolatban normális esetben ezek nincsenek meg.
2020. nov. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Én 6 éve beleuntam az ismerkedésbe és a párkapcsolatosdiba is.

Rájöttem, hogy egyedül sokkal nyugodtabb az életem.

N

2020. nov. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
23%

Kedves #8-as,

vajon ez lesz a nézeted 70+ évesen is?

2020. nov. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
9-es, nagyon sok nő marad egyedül 70 éves korára akkor is, ha férjhez ment és gyereke is lett. Mondjuk nekik legalább ott lesznek a gyerekek, unokák...Hát ez a nem mindegy.
2020. nov. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!