Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nő társaim!!!Hogy lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nő társaim!!!Hogy lehet kibírni egy "beteg"férfival?

Figyelt kérdés

Hosszabb ideig tartó gyögyulású betegségre gondolok vagy törésre,gipszre.

Ha volt ilyen ti besokaltatok?

Meddig bírtátok és mikor mondtátok,hogy na jó elég.

Tudjuk,hogy nekik sokkal jobban fáj,sokkal rosszabb stb.

Páromnak gipsze van és mindent megteszek,hogy könyebb legyen neki,segítek és kiszolgálom,orvostól orvoshoz futok ha kell még a munkahelyemen is úgy intézem a dolgokat,hogy napközben többnyire vele lehessek de másfél hét után úgy érzem mindjárt elsírom magam.

Ti nem borultok ki?Van valami jó tanácsotok?



2020. nov. 22. 21:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%
Masfel hét? Ismerosom 2 evig birta a rákos parja mellett es mindenben mellette volt
2020. nov. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
96%
Másfél hét gipsz? Az semmi. Nem kell mindig rohangálnod hozzá, majd lefoglalja magát.
2020. nov. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

#1 A nénikém is így volt a bácsikámmal évekig.

De direkt írtam,hogy törés és hasonlók (balesetek) nem halálos betegségre.

Tudom,hogy a ketőt nem lehet egy lapon említeni.

Köszönöm a választ.


2# Köszönöm a választ.Jelenleg másfél hét,kb 2-3 hónapos lesz a teljes gyógyulás.

2020. nov. 22. 21:54
 4/17 anonim ***** válasza:
11%
Küldd addig haza az anyjához.
2020. nov. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
40%
Ha hipózik, el kell hajtani a búsba.
2020. nov. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
65%
Komoly arc lehetsz, ha 1-2 hónapot nem bírsz ki. Gondolj bele fordított esetben.
2020. nov. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
43%
Nem hinném, hogy ti vagytok az igazi egymásnak, és tartós kapcsolat lesz
2020. nov. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
55%

Hagyd ott, ez egy sz@r ember, csak árt neked, tönkreteszi az életed. Ne feledd, hogy jobbat érdemelsz!


***irónia vége***

2020. nov. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
52%
Nem is kérdés, hogy mindenben támogatnám és segíteném a párom, ha ilyen helyzetbe kerülne. Basszus azért IS vagyunk egy pár, hogy ha baj van számíthassunk a másikra.
2020. nov. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
31%

Én kicsit élveznem a hélyzetet, mármint nem azt, hogy szenved és fájdalmai vannak, hanem, hogy segíthetek neki, tutujgathatom, kedveskedhetek neki, ilyesmi. Ez megvan egy normális kapcsolatban is, csak ott töbször van egyensúlban az "adok-kapok" én meg jobban preferálom az "adok" részt. Persze ha a támogatás csak boltbajárásban meg ügyintézesben merülne ki és minden interakciónk a részeről csak tartózkodás meg panaszkodás lenne akkor más lenne a véleményem a dologról.

Szerintem próbáld kiélni a helyzet jóoldalat, az unalmas részekbe meg bevonhatod a csaladtagokat is ha a munka meg a párkapcsolat mellett nincs időd (pl. én anyaként segítenék a fiamnak szervezni az orvost).

De ha az a baj, hogy neked most kicsit többet kell tenni a kapcsolatba meg jobban kell figyelned a párodra akkor szerintem gobdold át milyen jellem vagy, érett vagy-e pátkapcsolathoz, gyerekneveléshez, stb. Nem baj ha nem, vagy nem érdekel az ilyesmi, csak így könnyebben hozol meg jó döntéseket a jövőben.

2020. nov. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!