Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyan nőt keresek aki tud...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan nőt keresek aki tud főzni sütni, társkereső oldalakon ezt hogy tudom jól megfogalmazni?

Figyelt kérdés

Egyedül élek szingli pasiként.

Minden hely ahol ismerkedni lehet bezárt.Munkahely kilőve ott nem ismerkedek.


Engem nem érdekel,ha nő alacsony/magas vékony/duci

Szőke/barna csak tudjon főzni.


Egy fiatal 20 éves fiúnak elég a "maszatolás" egy férfinak mint nekem már kaja kell.


Szóval ezt hogy tudnám jól megfogalmazni,hogy ne tűnjek bunkónak?



2020. nov. 23. 07:51
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
87%
Adj fel hirdetést, hogy házvezetőnőt keresel. Ennek az igényednek nincs köze a párkapcsolathoz.
2020. nov. 23. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
94%
Hazias a szep megfogalmazas, de ha csak ezt írod bele a profilodba h ezt keresed egy lanyba fixen az fog lejonni h anyat/cseledet keresel.
2020. nov. 23. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
86%
Nem lenne egyszerűbb megtanulni sütni, főzni?
2020. nov. 23. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
89%
Most komolyan, ha kell kaja, vedd meg vagy pedig tele a net recepttel, ha ti vagytok a teremtés koronái, akkor csak megoldható.
2020. nov. 23. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
90%
Csak ne így fogalmazz, ahogy itt fogalmazol
2020. nov. 23. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
97%
Azt ird hogy gondoskodó lányt keresel :-)
2020. nov. 23. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
86%
Nekem elsőre úgy jön le, hogy anyuci pótlót keresel. Te mit tennél hozzá a kapcsolathoz? :))
2020. nov. 23. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
88%
Mivel a 21. Században élünk, ezzel a hozzáállással sehogy sem leszel szimpatikus, mindegy, hogy fogalmazol. Keresgélj az 50 +-os korosztályban, ha a kaja ennyire szempont, ők az én környezetemben főznek-sütnek állandóan, ha kell, ha nem, rendelni nem igen szoktak.
2020. nov. 23. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 A kérdező kommentje:

Na pont ezért szeretném jól megfogalmazni.Itt is a kérdésre reagálva egyesek olyan stílust engednek meg maguknak.....


Valaki kerdezte,hogy mit adnék ÉN a kapcsolatba


-hűséget

-őszinteséget

-egy szerető szívet


Ha a matrinális dolgokra volt kíváncsi az illető akkor

-autó

-lakás

-hétvégi ház

2020. nov. 23. 09:02
 10/43 anonim ***** válasza:
89%
Kérdező, ez akkor sem így megy manapság. Nem azzal van a gond, hogy neked fontos, hogy precíz, házias legyen a nő, hanem azzal, hogy kb egyetlen szempont a főzés. Ami manapság nem egy agysebészet, tekintve, hogy tele van minden receptekkel. Plusz a nők is ugyanúgy dolgoznak, így sokszor időben is és pénzben is megéri rendelni 2 emberre, vagy igazságosan megosztani a házimunkát férfi-nő között. Én sem főzök minden nap, pedig tudok és szeretek. Mégsem ebben mérte eddig senki sem az értékem, meg a gondoskodásom.
2020. nov. 23. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!