Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, megfogalmaztam egy új...

Lányok, megfogalmaztam egy új bemutatkozást! Ez már jobb?

Figyelt kérdés

Az iménti kommentekből tanulva rittyentettem össze az újat! Előző kérdés: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__ismerkedes__575..


Mottó:

"Egy elmés mondás mit sem ér." - Walter / "Nyaljál ki!" - Ciccolina.


Bemutatkozás:

Szia!


Hol is kezdjem?

Azért regisztráltam az oldalra, mert jelenleg erre az ismerkedési formára van időm.

Igazából jó lenne társat találni, de nem vagyok semmi jónak az elrontója! ;)

"Nem nyúlok hozzád, csak nézem hogy alszol." (Szabó Lőrinc) - nem tudta mi a jó! Mellettem ne csodálkozz, ha némelyik reggel kialvatlanul de "feltöltődve" ébrednél!


Teljes alakos képet és arcképet is tettem fel nyilvános albumba, így én is elvárom, hogy legyen ilyen publikus fotód! Bár fényképen mindenki más, de ez egy társkereső oldal, ez van!

A képeken pedig ne a ruhát nézd, én sem azt teszem, hiszen a legszebb pillanatokat ruha nélkül éljük meg!

Ezzel kapcsolatban ítélkezni csak azután van jogod, ha egy forró éjszakát töltöttél a karjaimban! ;)


No majd beszélünk, ha úgy alakul, ütközünk is!


Bye!


Mivel kellene még bővíteni? Mi sok esetleg? Várom az építő jellegű kritikákat!



2014. jún. 8. 14:48
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Lehánynálak, aztán megtörölném a szám és annyi tejet innék, h megint le tudjalak hányni!
2014. jún. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

Javaslom olvasgatni az értelmező kéziszótárat! Olvass utána, mit is takar az a kifejezés, hogy: építő jellegű! ;)

Üdv!

2014. jún. 8. 14:50
 3/24 anonim ***** válasza:
#1 a tuti válasz :D
2014. jún. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Te rendes kapcsolatot akarsz,v csak szexet?
2014. jún. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Ez úgy hangzik, mintha csak a szexre hajtanál, egy kis hencegéssel.
2014. jún. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Komoly kapcsolat a cél, de tényleg nem vagyok semmi jónak az elrontója!

Közhely, de: A külső megfog, a belső megtart, a jó szex hozzáláncol! :)

2014. jún. 8. 14:54
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Pffff. Te aztán ismered a nőket... :/ Ez béna.
2014. jún. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Forró éjszaka? Na ne röhögtess! Az max akkor lenne forró, ha neki dőlnél a radiátornak.
2014. jún. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen szöveggel komoly kapcsolatod nemigen lesz.
2014. jún. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Azért írtam ilyet, mert az előző kérdésemre írták ketten is, hogy a nők is ugyanúgy szexet akarnak, csak ezt ők nem merik bevallani maguknak sem. Nem tudom mennyire igaz ez, de próba szerencse.

Ezért is írtam kissé pikánsra, hogy érezzék, hogy én igenis felvállalom a szexualitást. A kérdés, hogy túl sok lett-e, vagy inkább maradjon, és írjak még hozz valamit, ami esetleg visszafinomít rajta.

Véleményeket várok, amikből tanulhatok! ;)

2014. jún. 8. 14:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!