Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is van, akit nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is van, akit nagyon zavar, hogy kinézet szempontjából nálánál jobban kinéző partnere van?

Figyelt kérdés

Közhely, hogy mindenki minél jobban kinéző pasit/nőt akar magának, csak nem feltétlen igaz. Engem például kimondottan frusztrál a dolog, és lényegében véve emiatt van kisebbségi komplexusom. Nem, nem kérem a süket dumát a "zönértékelésiproblémádvan" meg "nincsenbözialmad" mert eddig volt, pontosan mondjuk így beáraztam magam, és nem volt problémám, eddig! Most viszont már tényleg van, mert ez így egy folyamatos teljesítmény kényszer, hogy megfeleljek az elvárásoknak, és kompenzáljak.

Tehát más is van, aki így járt, hogy mondhatni véletlenül, a körülmények ilyen alakulása folytán összejött valakivel, aki más súlycsoport, és most emiatt érzi magát rosszul?


2020. nov. 23. 10:12
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
23%
Ha a nemedet megosztanád, az szerintem itt hasznos információ lenne.
2020. nov. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
86%
Teljesen mindegy a nemed. Az önbizalom, az igazi, tényleg független a környezettől.
2020. nov. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
18%

#2.


Csak tudod, ez nemenként eltérően csapódhat le, marhára nem mindegy, hogy egy nő vagy egy férfi írását olvassuk. Értem persze a jól hangzó közhelyeidet, csak a való életben nem mindig (így) működik.

2020. nov. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
89%
Személyenként még eltérőbb, miért nem személyiségelemzést kérsz tőle?
2020. nov. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
25%
Mert az már irreális elvárás, egy nemet leírni meg max. három karakter, kb. alap egy ilyen kérdésben. Miért csak egybites végletekben tudsz gondolkodni?
2020. nov. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
88%
Ez nem véglet, csak már remegsz, hogy a neme alapján valami általánosítást felbüfizhess.
2020. nov. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem a kérdező pont azért nem írt nemet, hogy ne induljon be az itteni incel fiúkák sivalkodása meg a feminácik őrjöngése a vélt vagy valós ellenségük ellen.


Ami itt ebben a kategóriában nagyon is jellemző, mert amint egy kérdezőt vagy válaszolót ellenségként azonosítanak, onnantól kezdve annak nincs irgalom.

2020. nov. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
97%
6!PONTOSAN!!
2020. nov. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
25%
És kit érdekelnek a tévképzeteid? Mégcsak válaszolni sem akartam, de azt gondoltam, segíthet, ha a kérdező neme kiderül. Ez ennyi, nem több. Az általános okoskodást meg te kezdted el máris ezzel az együgyű "teljesen mindegy a nem, mert az önbizalom nem ettől függ" kezdetű, első Google-találatos, sablonos bullshittel.
2020. nov. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
32%

#7.


Ezt még valamilyen szinten meg is értem, de nekem ehhez mi közöm van? Teljesen őszintén írom, hogy engem a segítő szándék vezérelt, talán ne kelljen már elnézést kérnem, meg magyarázkodnom, mert valami önjelölt okoska belémköt, és már a 10. hozzászólás óta nem a tárgyról vitatkozunk.

2020. nov. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!