Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg van ilyen a valóságban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg van ilyen a valóságban is, vagy csak a filmekben létezik ez?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy megtetszik egy férfinek egy nő, így valamilyen ok miatt kerülni kezdi, nehogy beleessen.

Tényleg van, hogy tudatosan kerüljük, akihez vonzódunk? Hogy lehet ezt megállni?


2020. nov. 23. 14:25
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Persze, hogy van, különboző okai lehetnek. Hogy a francba ne lehetne már megállni, azért szerencsére nem mindenki egy ösztönlény akit a hormonjai irányítanak :D
2020. nov. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Én például kerültem olyan nőt, akivel tudtam, hogy nem lesz semmi, de nem is akartam magam kínozni azzal, hogy haverként ott van mellettem nap napután.



Így könnyebb volt túllépni a dolgon, mintha együtt lógva csodálhattam vona, de sosem lehet ennél több közöttünk.

2020. nov. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%
Igen...én is kerültem már olyan nő társaságát, akivel tudtam hogy nem fogok tudni összejönni, de nagyon tetszett... ilyen van sajnos.
2020. nov. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
88%
Én most döntöttem el, hogy kerülni fogom egy munkatársamat. Beleszerettem de nős. Szóval mindent megfogok tenni hogy ne legyen köztünk semmilyen kommunikáció és ne is fussunk össze. Pedig annyira szeretem, hogy csak ha rámköszön egy sziát is olyan, mintha átölelné a szívemet
2020. nov. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

4: Ezt én is eldöntöttem szintén egy kollégával kapcsolatban, de nem megy.:(

Mikor beszélgetést kezdeményez, nincs szívem elküldeni.

2020. nov. 23. 15:40
 6/6 anonim ***** válasza:

Én ilyen vagyok, önkéntelenül így viselkedem a nőkkel, de az okát tudom, csak rémxar érzés, hogy elmegy mellettem így az élet...


Kérdező: ezen mit értesz?

"Hogy lehet ezt megállni?"

2020. nov. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!