Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez milyen férfi?

Figyelt kérdés

Ő ír rám, kérdez hogy smint. Én válaszolok, és meg sem nézi mit írtam, de közben azóta többször elérhető.

Ez miféle viselkedés?


2020. nov. 23. 18:59
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
66%
Talált jobbat. Engedd el.
2020. nov. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Ezek után biztos. De akkor minek kell írkálni pár naponta ezt eljátszva?
2020. nov. 23. 19:10
 3/24 anonim ***** válasza:
93%
Lehet hogy nincs ideje. Nekem is van úgy sokszor hogy csak megnèzem, és majd amikor tudok akkor válaszolok. Sokan el sem tudjátok képzelni hogy vannak olyanok is akik nem telefonon élik az életüket.
2020. nov. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 Noren1989 ***** válasza:
93%
Unatkozik, vagy baromi sokat dolgozik. Folyamatosan.
2020. nov. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

3: meg sem nézte, és többször volt elérhető.

Ha munkám van, nem jelez a messenger elérhetőnek.

Értem amit mondasz, de akkor én megírom nehari de sok a dolgom, majd jelentkezem.

Tegnap reggel írtam, és azóta kb 26milliószor volt elérhető.

Én magamból indulok ki,ha dolgozom és tenyleg van dolgom engem nem lehet online látni a messengerben.

Nem rinyálok most ezzel, csak én nem így viselkedek, főleg azzal aki kicsit is számít valamit.

2020. nov. 23. 19:37
 6/24 anonim ***** válasza:
93%
komolyan, egy férfi van a világon? rád írt, aztán hagyott a fenébe, úgy döntött, mégsem kell, te meg napok óta ezen pörögsz? ne légy már nevetséges
2020. nov. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
69%

Biztos maradi vagyok, de ez miért gond?:

"...de közben azóta többször elérhető."?

Nem lehet, hogy van többféle feladata, problémája, és nem feltétlen ér rá erre, de a net meg szükséges neki is?

2020. nov. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Nem tudom, csak eddig nem ez volt.

6os miért lennék nevetséges. Aki töbször online annak nem dolga van, hanem csetelget. Hát köszönöm ilyen ember ne írjon rám, ha kb.lesz....arja a választ. Én ha dolgozom nem csetelgetek, és főleg nem a facebokoon vegzem a munkám, és neki sem itt van a munkája,sőt nem is kapcsolódik a net a munkájához.

2020. nov. 23. 20:33
 9/24 A kérdező kommentje:
7: nem hiszem hogy maradi lennél. De lehet ezen most felpörgettem magam és tiszta fejjel én is úgy látnám, amit te is írtál,és mint a többiek is.
2020. nov. 23. 20:36
 10/24 anonim ***** válasza:
93%
Messengert csak akkor jelzi, ha belépett oda. Exem is ezt játszotta, majd kiderült hogy bőszen írogatott másokkal. Ez van. Talált mást.
2020. nov. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!