Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » 53000 Ft bol én Ápolom magam...

53000 Ft bol én Ápolom magam édesanyám s szeretnék egy kevés szem. kölcsönt felvenni valami ""Banknál" ,hogy merthogy pl. Prov.i. 60eft minimum """fizetésem""" nekem elég lenn 80-150 e Ft közt ? ebben Kérnék tanácsot ??

Figyelt kérdés
Nagyon fontos !!!

#Ápolást végző férfi magába Á. a SzülőT!! #Milyen plusz pénzbeni juttatások jöhetnének még szóba??
2020. szept. 13. 22:07
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Jól gondold át ezt a kölcsönt.
2020. szept. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Milyen tanácsra gondolsz?
2020. szept. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%
És hogy tervezed visszafizetni?
2020. szept. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%
Mire gondolsz?
2020. szept. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A készpénz tüzelőre , akadály mentesitésre Festésre s megszámla kipótlásra, mellette maszekban itthoában tudok alkalmi munkából tudom pótolni ispótolni a törleszöt ,ha nem fogják admi valaki..Bank pl lassan bepótol a törlesztőjébe 7-10e FT!!
2020. szept. 13. 22:36
 6/9 A kérdező kommentje:
vagy ilyen egyéb önkormányzati v, ilyesmi ingyenes folyamatos pénzbeni juttatás, már a F O T -n tulvagyok fogy támog már régebben beadtam anyának csak meg határozat nem jööt ez kb 20 -25 e ft minden hónapban mig él ,de ez is sovány mert sajna ő csak 20 % ban egészs... és kiszúrták a szemünk 38 év munkája után 54 e Ft nyugdiiiijal :::((
2020. szept. 13. 22:50
 7/9 anonim ***** válasza:
75%
Add be otthonba, és menj el dolgozni. A fizetésed egy része, és anyukád nyugdíja talán elég lesz rá. Én amikor itt panaszkodni mertem, mert már nem bírom idegileg, akkor lehurrogtak, hogy ne játszam már itt a mártírt, adjam be otthonba..
2020. szept. 14. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ekkora jövedelemre senki nem ad kölcsönt. Hiába mondod a banknak, hogy maszekolsz az nem állandó jövedelem így az nem játszik. Anyukád mellett részmunkaidőbe se tudsz elmenni dolgozni?
2020. szept. 14. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem fogsz kapni kölcsönt ekkora bevételre. Menj be a polgármesteri hivatalba a szociális osztályra és kérj ott rendkívüli segélyt!

Azt vissza sem kell fizetni... ;)

2020. szept. 14. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!