Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Itt miért azt mondja mindenki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt miért azt mondja mindenki hogyha egy pasi szórakozik akkor mi nők ne menjünk bele bosszúból?

Figyelt kérdés
Nem értem a logikát. Gonosz embert megszívatni mókás, pláne ha valakinek vannak színészi képességei. Én élvezném, nem tök mindegy már ilyenkor mit gondol rólam? Jáccanék egy jót most nagyon, ebbe a home officba amúgy is beleőrül az ember, semmi izgalom. Szóval én csak bíztazom a csajokat! Ha úgy érzitek ettől jobb lesz a lelketeknek csak hajrá!
2020. nov. 24. 06:55
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
79%
A bosszú, illetve ez az egész tervezgetés, megvezetés stb. amivel jár, csak rombolja a jellemet. Ha valakinek erre van igénye, lelke rajta, de szerintem hozzá nem tesz a személyiségedhez, ellenben gyerekes és rosszindulatú dolog. Akkor már inkább tanulj meg kötni. Az hasznos.
2020. nov. 24. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Dehát ő volt szemét! Vegye észre magát hogy emberrel szórakozik ami csúnya! Pont emiatt nem kapnak ezek észbe mert minden nő továbbál becsukott szemmel. Gyerek pofont kap ha valami nagyon rosszt csinál. Itt ez ugynanaz ha azt nézed. Még kölykök, meg kell őket nevelni. Nehogy már csak ők szórakozhassanak. Ez tökre nem logikus. Lehet az egész ilyet mmint hogy lépjünk tovább ezek a férfiak írják.
2020. nov. 24. 07:03
 3/32 anonim ***** válasza:
18%
Én benne vagyok a játékba, menjünk a küzdőtérre, szeretem, ha lealáz egy nő:).
2020. nov. 24. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:

3. De csak ha beleesel egy bizonyos korosztályba :DD

[tárgyba írd bele] :P

2020. nov. 24. 07:07
 5/32 A kérdező kommentje:
Semmi izgi nincs abban amit felvázoltál, bocs de unnálak!
2020. nov. 24. 07:16
 6/32 anonim ***** válasza:
100%
Fiatal koromban sem álltam le hosszabb távra komolytalan, gyerekes pasikákkal. Egy ember jelleme 1-2 találkozás, beszélgetés után lejön. A fiatalabb korosztály legtöbb tagja kisgyerek szinten áll jellemben. Ezért is kerestem mindig az idősebb korosztály társaságát. Sikerrel jártam és nem emésztettem magam kis hülyegyerekeken.
2020. nov. 24. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
Mert a bosszú csak még több bosszút szül. Ez már egy párszáz éves bölcsesség legalább, nagyon régen rájöttek az emberek. Egy ilyen húzás őt nem változtatja meg, viszont még több gyűlöletet szít.
2020. nov. 24. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
De én élvezném a köbön 🥰
2020. nov. 24. 07:25
 9/32 anonim ***** válasza:
83%
Gondolj arra, hogy áttételesen más nőkkel szúrsz ki, akikkel meg majd ő csak azért fog kiszúrni, mert te ezt a dühöt szítottad benne a tetteddel.
2020. nov. 24. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 Noren1989 ***** válasza:
100%
Hàt figyu, te döntöd el, hogy mire pazarlod az idődet. Ha te élveznéd, csinàld csak. Én nem tenném. Akitől meg akarok szabadulni, azt kizàrom az életemből, amennyire csak lehet.
2020. nov. 24. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!