Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha tegyük fel, én olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tegyük fel, én olyan lennék, mint Charlie Sheen, csak nőbe, akkor én ribi lennék, vagy csak olyan aki élvezi az életét? (Pia, szex, sok pénzt jó humorral)

Figyelt kérdés
2020. nov. 25. 23:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó evadokban előkerült a húga, aki dettó olyan volt mint ő, csak nőben. Szerintem jófej volt.
2020. nov. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Vagy lánya.
2020. nov. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kérdés.. De egye fene kapsz egy pacsit. :D
2020. nov. 25. 23:44
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
Aha egy HIV pozi ribi. Wow
2020. nov. 25. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes figura ez is amúgy. Az ő karaktere mutatja be azt, hogy mennyire "üres" is igazából ez az élet, annak dacára, hogy lentről mennyire "hű-de-jónak" tűnik sokaknak.
2020. nov. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

De már nem üres mert "meggyógyult".


Lényeg, hogy nagy arc a pasi. Egyébként annak ellenére, hogy üres pont ezért alakított jól a két pasi meg egy kicsibe..

Én mindenesetre bírom.

2020. nov. 26. 00:18
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

6.


Látszik a tekintetén, hogy bár próbálja halmozni az "élvezeteket", nem boldog, hanem csak kiélt. És márcsak azért csinálja ezeket a dolgokat - ha még csinálja - mert mutatni akarja a világnak, hogy ő boldog. Tudod, mint azok a családanyák akik mindig erőltetik a világnak a "tökéletes család" képét. Általában hazugság.

2020. nov. 26. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
66%
Na ja, de Alan sem boldog. És ő még sz.rabb helyzetben is van.
2020. nov. 26. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!