Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezzel a lány azt akarta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezzel a lány azt akarta mondani, hogy nem tetszem neki?

Figyelt kérdés

Rövid sztori, írjon privátban, aki meghallgatna. Köszönöm!

32/f


2020. nov. 27. 13:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, azt.
2020. nov. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem éppen ellenkezőleg. Tetszel neki.


18L

2020. nov. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem volt bennük rosszindulat. Poénkodtak. Te vagy a sértődékeny, és azonnal rosszat láttál beléjük, és még te hívod őket bunkónak. Nem gondolod, hogy ez esetben te vagy a bunkó?
2020. nov. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
4: Nem gondolom, hogy én lennék a bunkó. Tudod nem látom mi a poénos abban, hogy segítség helyett széttrollkodják a kérdésem. Ha szerinted poénos a válaszuk, akkor neked nagyon nincs humorérzéked.
2020. nov. 27. 14:23
 5/8 anonim ***** válasza:

"Ha szerinted poénos a válaszuk, akkor neked nagyon nincs humorérzéked."

Nem szerintem poénos, hanem poénnak szánták. Nincs bennük rosszindulat, nem úgy mint benned. Mást lebunkózol, legyökerezel, ellenségnek titulálod őket, miközben te viselkedsz ellenszenvesen?

Önkritikát alkalmazz. Nagyon szarul csinálod amit csinálsz.

2020. nov. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

7: De, rosszindulat volt bennük. Egyébként te vagy az, aki folyamatosan kötekedsz velem, úgy hogy a kérdéshez semmi köze annak, amiket írsz.

Az önkritika gyakorlását neked is javaslom.;)

2020. nov. 27. 14:54
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is befejeztem, mert ilyen sötét emberrel még nem találkoztam.
2020. nov. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Írhatod nekem is. Ígérem nem leszek bunkó :D

N

2020. nov. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!