Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy csajnak bejövök és Ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy csajnak bejövök és Ő is tetszik nekem, de én nem kezdeményezek mert mondjuk félénk vagyok, a csaj előbb-utóbb mondani fog olyanokat amiből egyértelmű lesz nekem, hogy tetszem neki, vagy esetleg lép valamit? Meddig várjak ezzel?

Figyelt kérdés
Mert ugye azt nem tudom biztosra, hogy bejövök neki.
2013. okt. 10. 23:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne túl sokáig. A legtöbben jobban szeretik, ha a pasi kezdeményez! Ha túl sokáig vársz, elveszti az érdeklődését irántad.
2013. okt. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Én soha nem kezdeményezek, maximum adok pár jelet, de ha a srác nem lép, akkor én sem lépek. Úgy vagyok vele, hogy ez a fiúk dolga, ha nem lép, akkor majd lép más, de én nem fogok. :)
2013. okt. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Csajfüggő, nekem nem esik nehezemre kezdeményezni, pláne ha tudom, hogy félénk a másik, de lehet ő meg pont az a fajta, aki inkább egyedül pusztul meg, minthogy kezdeményezzen egy férfinél...
2013. okt. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
ha akarsz tőle vmit, menj oda, mert elmegy a vonat
2013. okt. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát, sztem próbáld meg, hívd el valahova, olyan sok veszteni valód talán nincsen:)
2013. okt. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Kezdeményezz, én soha nem mernék a srác felé lépni :)
2013. okt. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
51%
eszem ágában sem lenne mondanom valamit vagy kezdeményezni basszus én vagyok a Lány.ez a mai világ..
2013. okt. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!