Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk férfiak, mit gondoltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk férfiak, mit gondoltok arról ha egy lánynak “flörtölős” a stílusa?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok az olyan lányról akinek jó humora van, kedves mosolygós de mellette viccből flörtölget, látszik hogy szeret kacérkodni, valamilyen szinten húzni mások agyát. És mondjuk beszélgettek, akkor ezt ti egyből félreértitek és rámennétek? Persze ha külsőre is bejön.

És ha utána közli hogy ő amúgy nem akar ám semmit, akkor úgy vennének hogy hülyített titeket? El “bírnátok” viselni egy ilyen lány havert? Vagy ez a stílus inkább zavaró egy idő után.


Na nem tudom mennyire sikerült ezt érthetően megszülni de remelem értitek mire gondolok. 😂 Sokszor van ilyen problémám mert nekem ilyen a stílusom és nagyon sokan félreértik. Aki jól ismer már tudja, de még régebbi ismerőssel is volt már probléma ebből..


Köszi ha valaszoltok.


23L



2020. nov. 27. 23:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
55%
Gáz, mert én totál komolynak vélném mindig, hogy végre lesz valami... Aztán csak a nagy pofáraesés.
2020. nov. 28. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy barátnőm ilyen. Volt belőle gond, néha még nekem is (én is lány vagyok), mert elég nyílt és kedves vagyok, bár megvan egyfajta távolságtartásom. A pasik egy bizonyos értelmi szint fölött valóban tudják kezelni, de azért sok konfliktust tud szülni ez a fajta mentalitás. Én azt mondanám, tanuld meg, hogy kivel lehetsz jobban ilyen és kivel nem és ott próbáld kicsit visszafogni magad.

UI: Bocsi, hogy lányként írtam.

2020. nov. 28. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Utolsó, örülök hogy írtál lányként, köszi a választ :) igazad is van, jó ötlet ha kiszelektalom hogy ki az aki vevő erre és ki nem.

2020. nov. 28. 09:02
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen voltam egy időben, egyszerűen mert feldobta a hangulatomat. Sajnos sok gondom volt belőle, nagyon megjártam, sokan félreértettek, rossz híremet keltették. Azóta visszafogom magam, ha nekik így jobb, hogy búvalbélelten kell nézegetniük....
2020. nov. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
66%

Szerencsés esetben nem tűnne fel a flörtölés, mert nem értek a nők nyelvén.

Viszont ha érteném, nem kérnék a nőből. Az agyhúzást, hülyítést szemétségnek tartom.

2020. nov. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!