Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lezbikus vagyok? Már van 2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lezbikus vagyok? Már van 2 hónapja 1 barátom. én nagyon szeretem meg minden, de fél éve körülbelül volt nekem egyik osztálytársammal (aki lány) lezbikus együttlétem. Bövebben lent

Figyelt kérdés
ez abból állt,hogy egymást kényeztettük a nyelvünkel(kinyaltuk 1más lyukát és csiklóját)és orgazmust okoztunk egymásnak,és megujjaztuk egymást,meg feldugtunk egymásnak egy pár dolgot(evezőlapát nyele,vibrátor,gyertya stb..)és nagyon jóvolt,még most is beleremegek ha erre gondolok..csak a barátom nem tudja nekem úgy csinálni,mint az a lány..mit tegyek?lezbikus vagyok?
2010. aug. 11. 15:07
 1/9 anonim ***** válasza:

nme vagy az..

ha lánnyal csinálod egy másik élvzet

nyugodtan.. ha a pasid lennék nem haragudnék :)

am hány éves vagy?

2010. aug. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
14.vagyok,de nemtudom..a pasim tuti elhagyna ha elmondanám neki,hogy kinyaltam 1 lányt..én arra is gondoltam ,hogy mivel a barátnömnek teccik a barátom,csinálhatnánk 3asba..ez rossz ötlet?:S
2010. aug. 11. 17:10
 3/9 anonim ***** válasza:
45%

14 éves vagy és már ilyeneket csinálsz? Hát gratulálok.

Mondjuk nem tudom miért lepődök meg ezen..

A lényeg az, hogy nem vagy leszbikus. Ez csak egy vágy, ami minden lányban ott van. Nyugi, egyszer én is átakarok esni egy ilyenen. ;) Biztos jó szórakozás! :D

2010. aug. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

te islányvagy?


igazából jövöhéten leszek 15.sztem kvajo

2010. aug. 11. 17:28
 5/9 A kérdező kommentje:
te mennyi vagy?
2010. aug. 11. 17:28
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen, egy 17 éves lány vagyok. :'D
2010. aug. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
akkro próbáld ki nekem bejött...csak az a gáz,hogy a barátomat nemé élvezem annyira..vagyis hoyg sokkal jobb volt lánnyal együttlenni
2010. aug. 11. 17:46
 8/9 anonim ***** válasza:

ha csajjal jobban élvezed, erős agyanú, hogy az leszel

ki az a hülye, aki 2 közül a kisebb élvezetet választja?

2010. aug. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
49%
Te nem leszbikus vagy kedvesem,hanem hülye. Kiírod az egész jelenetet az internetre,bravó!
2014. aug. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!