Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak? Egy lány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Egy lány, akibe szerelmes vagyok (ő ezt tudja), kavartunk is, összejött az egyik osztálytársammal. Én ezt nem bírom ki, mindennap látni suliban őket. Nem tudom mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Próbálkoztam továbblépni más lányokkal,de nem megy egyszerűen. Mindennap nagyon rosszul érzem magam.:S Vmi tanács?
2010. dec. 22. 13:33
 1/5 Funktasztikus ***** válasza:
ne legyél szarkeveró hagyd öket élni...aztán majd az élet eldönti mit akar......addig is ismerkedj
2010. dec. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De csak, hogy már az órákon sem tudok koncentrálni, mert nem vagyok jól:S És nem akarok szarkeverő lenni, de vmit csinálnom kell mert most jön érettségi ....
2010. dec. 22. 13:39
 3/5 Peston ***** válasza:
Beszélgess az olyan barátaiddal, akikben feltétel nélkül megbízol, és ne szégyelld elmondani Nekik az érzéseid, netán vezess naplót erről. Hidd el, ha kiadod magadból a keserűséget ily módon, lassan, de biztosan el fog ülni ez az egész, és a végén csak nevetni tudsz ezen. Nekem ez bevált, igaz sokáig tartott, és nekem is az érettségi évében. Kezdődött novemberben, és április végére "Józanodtam" ki. Az érettségim 4,4 lett... hajrá!
2010. dec. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
pálinkát
2011. jan. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az élet harc. Legyél te a jobb.
2012. febr. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!