Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tettétek már valamivel próbára...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tettétek már valamivel próbára a párotokat? Ha igen mivel?

Figyelt kérdés
2020. nov. 29. 23:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
Az egész élet egy próba. 33 éve velem van. Van még kérdésed?
2020. nov. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
17%
#1 köszönük ezt a nagyon hasznos és tartalmas, tanulságos választ.
2020. nov. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
19%
#zélletiskolállya...
2020. nov. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
69%
Nincs mit! Máskor is. :) Nem hasznos, de tanulságos. Az öregek még tudnak vmit. KöszönJétek meg, vagy nem... Rengeteget lehet így fejlődni, de rengeteg lemondással, fájdalommal jár. Én a gyerekeimnek és nektek sem ajánlom ezt. Én azt szeretném, ha mindezek nélkül jönnétek rá, kik vagytok, mire vagytok képesek. Sajnos, a személyiség fejlődés állítólag sok kudarc, sok fájdalom útján jön létre. Oké, köszi, tökéletes vagyok, csak éppen egy szerencsétlen csabzott öreg fa. Erősek a gyökereim már, talán még új hatások is nyilhatnak belőlem, de jobb lett volna ennyi vihar nélkül... De ez van. Ki egy kapcsiban, ki tízben tanulja meg a maga válaszait. A fejlődés fájdalommal jár. Fény és sötétség. Ki nem ismeri meg a sötétet, az a fényt sem értékeli. Két pólusú világban élünk. De erre mindenki rájön...vagy nem...
2020. nov. 29. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
22%
4-esnek megborult az elméje...
2020. nov. 30. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
50%
Köszönöm #5. Csak a bilim borult ki. 🤣 Ne tudd meg milyen bosszantó. Személyiség torzulast okoz, szinte meghasonulsz önmagaddal. Halicunalsz, stb.és hulyesegeket irkalsz a Gyk-án, ráadásul retardált gyerekeknek válaszolsz... Nagyon rossz, ne tudd meg. 😅🤣😀
2020. nov. 30. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
25%
Lehet, hogy a te gyereked retardált, de ne a saját selejtes génjeidből indulj ki. 😚
2020. nov. 30. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
50%
Nem retardált egyik sem, de te annak tűnsz, rólad van szó #7, ne próbálj kibújni. Beszoltál, hát én is. 1:1, az én javamra.🤩🤪😊
2020. nov. 30. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Jól van Erzsi néni, nyugodjon le, reggel nyit a Reál. Ez egyszerűen röhejes, amit itt produkálsz.
2020. nov. 30. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Neked ez mitől röhejes? Az, h egy enber lenyom több, mint 30 évetegy másikemberrel? Vagy mi az,ami taszító? Hogy őszinte , hogy eesetleg a saját példájával (jó vagy rossz, ítélje meg, aki meri) szeretne segíteni? Őszintén érdekel a véleményed,mi nem tetszik?
2020. nov. 30. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!