Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti meg szoktátok lepni valamiv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti meg szoktátok lepni valamivel a párotokat? Elvárjátok, hogy ő meglepjen valamivel titeket?

Figyelt kérdés

Ha meg szoktátok lepni, mivel?

Ha elvárjátok, meg szokott lepni, vagy sem? Vagy nem várjátok el, és úgyis meglep? Mivel?



2015. okt. 22. 18:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Meg szoktam lepni gyakran. Általában apróságokkal. Ha meglátok valamit amiről tudom, hogy szereti vagy tetszene neki, akkor megveszem. Van amikor ez édesség, ruha...

Ő is meg szokott lepni, hasonlóan mint én. Amikor nem tárgyakkal, akkor közös programot szervez.

Egyikünk sem várja el a másiktól a dolgot, szerintem egy normális kapcsolatban ezek a dolgok csak jönnek maguktól.

2015. okt. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Pár hetente meglepem apróságokkal, pl túrórudi, kürtőskalács vagy más nyalánkságok, néha meg egyszerűen csak sütök vagy főzök valami finomat. Egyszer kapott egy karkötőt Thaiföldről, egy barátnőm volt ott, megkértem, hogy küldjön nekünk 1-1 megáldott karkötőt.

Én 1,5 év alatt 1 doboz fagyit kaptam meg egy mézeskalácsszívet az első közös menstruációnkra megy 1 tábla csokit... :D

Nem várom el, de nagyon jól esne, ha gyakrabban lepne meg.


22/L

2015. okt. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Eleinte adtam, sütit süt9ttem,kedvenc üdcsit, csokit stb vettem, de nem kaptam vissza, max ha szóltam... 1x kaptam virágot, amikor leszidtam, akkor elment és vett.

Most már másokkal vagyok ilyen, talán hamarosan más pasival:)

2015. okt. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!