Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ment már így tönkre valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ment már így tönkre valaki kapcsolata ?

Figyelt kérdés

Önertekelési zavarral küzdök (szerintem) hónapok óta, de most nagyon rossz irányt vett az életem. Ilyen rosszul sosem éreztem magam, nem merek és nemis akarok emberek közt lenni, tul sokat tettem a kulsomert.. ugy erzem hiaba, mert a paromat “mások” érdeklik.

Kezd rá menni a kapcsolatom, mert nincs kedvem semmihez, se beszelgetni, se látni a pàromat, szinte semmi.. csak sirok es sirok, es mar annyira hogy egesznapomat ez tolti ki..

mit tegyek? Mire gondoljak? Hogy megvszunjon ez az erzes hogy nem akrok elnii??😔😔😔


2020. nov. 30. 00:04
 1/5 anonim ***** válasza:
71%
Dobd ki az idióta phaszkalapot a pcsába és relax.
2020. nov. 30. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%

"a paromat “mások” érdeklik"


Erre megy rá a kapcsolatod, nem arra, hogy sokat törődsz a külsőddel.

Rúgd ki.

Ez a kapcsolat lehúz téged.

Ne pazarold az idődet, energiádat.

Ne hagyd lerombolni az önértékelésedet.

2020. nov. 30. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%
Keress fel egy pszichologust, miutan kivagtad a baratod.
2020. nov. 30. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
82%

Ugye jól értem, hogy testsúllyal van probléma, a párod meg a vékony lányokat szereti? Az önfejlesztés jó, minden helyzetben. Ami itt sántit, hogy neked a célod csak a megfelelés. Így nem fog menni és nem is leszel soha vonzó. Még ha a külsőd 10/10-es is lenne, ha nincs hozzá megfelelő tartásod, mit sem ér.

Azt nem tudom mikét jutottál ide, de nem hiszem, hogy egyedül meg tudod oldani. Menjél el pszichológushoz, fog segíteni.

2020. nov. 30. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
TÉNYLEG mások érdeklik, vagy csak te érzed így? Flörtöl velük, hanyagol, megcsal? Ha igen, akkor dobd a véres gyászba, oszt hajkurássza azt akit csak akar - de ez ne a TE rovásodra menjen! Ha nem, elsősorban azt tisztázd le magadban, hogy miért érzed így. Van-e alapja? Tudd: A tökéletesség az matematikai fogalom. Senki sem tökéletes. Te pontosan úgy vagy jó, ahogy vagy. Nem kell, nem kötelességed másnak lenni. Te te vagy, akinek nem tetszik, lehet odébbállni. Kész.
2020. nov. 30. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!