Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha tönkre megy egy kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bettibianka kérdése:

Ha tönkre megy egy kapcsolat es vége lesz, egy magányos pillanatodban kire vágyakozol? Akit szeretsz vagy akivel jó volt?

Figyelt kérdés
2020. szept. 7. 22:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem a kérdést...

Ha a kapcsolatom tönkre ment akkor 1 emberről szól, nem?

Egyébként ha vége a kapcsolatnak akkor nem vágyakozom éppen senkire mert nem hiába lett vége. :)

2020. szept. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%
Hát őszintén? Olyan jó senkivel nem volt, hogy vágyakozzam.
2020. szept. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Remélem így érthetőbb lesz


Ha vége lett egy többéves kapcsolatnak mert belekényelmesedtetek és elfelejtettétek hogy tenni kell érde, de amugy jó volt minden, a szeretet és kötődés jelen volt, de mivel vége lett és pár hónappal később nem visszamentél hanem újjal próbálkoztál, de szar volt, igaz hogy az elejen azt érezted szereted, de a végére nem tudtad elviselni.

És pár héttel később egy magányos pillanatodban(érzelmekre gondolok), kihez/kire vagysz? Akit szerettél, de rovid volt, vagy akivel jó volt de hosszu?

2020. szept. 7. 23:05
 4/7 A kérdező kommentje:
Az elozot az elsonek kuldom
2020. szept. 7. 23:06
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nyakatekert, értelmetlen kérdès. Én őszintén magányos pillanataimban csak arra vágyok, hogy jól működő kapcsolatom legyen valakivel, akit szeretek. Nincs “vagy-vagy”.

Amúgy nem vagyok kényszeres társfüggő, aki arról ábrándozik, hogy melyik elbaltázott kapcsolatába lépne vissza. Amíg nincs jó kapcsolat, addig jó egyedül is...

2020. szept. 8. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is úgy vagyok vele, mint az 5. válaszoló. Ha ábrándozok, akkor maximum arról, akit még nem ismerek, egyébként jól elvagyok egyedül.

Exre soha nem gondolok vissza nosztalgiával, ha valakivel egyszer bármilyen okból vége, onnantól kezdve már soha nem fog érdekelni, ezért se értem az egész "ahol volt tűz ott mindig lesz parázs" hozzáállást egyeseknél, meg az exekre féltékenykedést, én pont fordítva működök.

2020. szept. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mindkettő.
2020. szept. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!