Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi idő után kérték meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után kérték meg a kezeteket?

Figyelt kérdés

Van olyan hogy már késő, már nem mondanátok igent, már sokat vártatok rá hogy meg kérje de nem, még nem vagy nem is lesz...


Én már nem tudom elkepzelni hogy mit mondanék... Már olyan mintha késő lenne, nics szerelmes vallomás már jó ideje úgyhogy nem tudom elkepzelni pedig olyan szép az ha valakik jegyben járnak. A komoly szándék, a nagy szerelmi vallomás.... De nem érzem hogy lesz ilyen a közel jövőben, és már 4 éve együtt vagyunk... El lehet ezzel késni? Mármint a pasik elkéshetnek ezzel?



2020. nov. 30. 21:17
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
17%

Fel ev mulva, jott a baba.


Eskuvo megvolt, 5 eve egyutt.

2020. nov. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
64%

Nálunk is fél év

Az előtte lévő kapcsolatban meg 5 év utan se 😂

2020. nov. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Van egy kis kikötésem is hogy ne azért kérje meg a kezem mert nincs más választás már jön a baba, már muszáj lesz a baba miatt. Akkor is nemet mondanék, ne muszájbol kérje meg :D hanem teljesen önszántából... (amúgy biztos romantikus lehet az is és nem mondanék nemet de mégis olyan kötelezőnek tűnik úgy)
2020. nov. 30. 21:24
 4/32 A kérdező kommentje:

Lehet igaz az ha nem kéri meg hamar akkor csak úszik a kapcsolatban és nem fog lépni?! Sok ilyet hallottam már hogy fél év, 1 év után már jegyben, házasok lettek,gyerek, minden.... más meg 5-10 évet is lehuztak eljegyzés meg gyerek meg minden komolyabb dolgok nélkül.... Akkor csak el lehet vele késni vagy meg lehet unni a várakozás a komoly elkoteletseg felé (vagy hogy is mondjam ezt??)

Vagy csak úsznak a kapcsolatban és nem változik semmi, jó úgy nekik, kényelmes...

2020. nov. 30. 21:27
 5/32 anonim ***** válasza:
69%

Nem volt kotelezo megkernie, nem is szamitottam ra.


Csak a baba egeszsege szamitott, es en mar voltam elotte hazas. Nekem nem volt fontos az eskuvo.


A ferjemnek igen, tisztara be volt sozva:)

2020. nov. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 peca1000 ***** válasza:
33%

A férfiak zöme csak hosszas unszolásra teszi meg ezt a lèpèst, és nem romantikából, ahogy én is.


Mivel a nők nagy része férjhez akar menni, finom célzásokkal utalnak rá, ha ez nem megy (mint esetemben), csak fenyegetőzéssel érhetnek célt, vagy úgysem.


A te kezedet nem fogja megkérni, a romantikus lánykérés marad a filmekben, és a regényekben.

2020. nov. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
72%

Egy év, 3 hónap után.


Nem gyerek miatt, már együtt éltünk majdnem egy éve, ez pedig jött magától. Az biztos, hogy 25 fölött én nem szórakoznék azzal, hogy 5-7 évig ülök a kapcsolatban és várom az eljegyzést. Ezt megmondtam a páromnak is és ő is azt mondta, hogy ha egy felnőtt ember akar valamit, azon nem kotlik éveket, mert akkor fölösleges. Ha 20 éves kor alatt ismeri meg az ember a párját, akkor érthető, de egyébként nem értem, mit kell ezzel szarakodni. Az összeköltözésen sem sokat pampogtam

2020. nov. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
81%
Öt éve voltunk együtt, mikor megkérte a kezemet. Nem mindenki sieti el ;)
2020. nov. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
58%
8 év után. A lányunk akkor volt 5 éves. Tök spontán volt, nem volt kés a nyakán.
2020. nov. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
87%
Attól függ, hány évesen jöttetek össze. Ha nagyon fiatalon, mondjuk 18-20 évesen, akkor lehet vele várni éveket, de felnőtteknél más a helyzet, ha egy férfi téged akar, akkor max 2 éven belül megkéri a kezedet. Ha nem, akkor még várja, hátha jön jobb.
2020. nov. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!