Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tudok tenni? (bőveben lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudok tenni? (bőveben lent)

Figyelt kérdés

Már egy hete hogy késik a menstruáciom és kicsit idegesít :s Mit tudnák tenni hogy hamarabb meg jönjön ?Mert már anyukám azt hisszi hogy terhesvagyok és nem feküdtem le 2 honapja senkivel :S

18/L

A hülye válaszokal lécives kíméljetek.


2010. aug. 11. 17:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne idegeskedj. Amiatt is késhet
2010. aug. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Semmit. Anyudnak lenne egy kis esze akkor tudná, hogy tizenévesen néha biza késik, néha meg előbb jön meg. De lehet, hogy ő nem volt tizenéves sose.
2010. aug. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Elméletileg meleg fürdő. Anyud meg kicsit sekélyes, már, ha nem haragszol meg. Ill. tesztelj (600 ft) és mutasd meg anyudnak. Morbid, de ha ettől békén hagy...
2010. aug. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat meleg fürdöt többször is csináltam :) mert nekem az edig hamarab meg hozta csak most valahogy nem :S
2010. aug. 11. 17:18
 5/8 anonim ***** válasza:
Rozmaring tea.herbáriaban lehet kapni papírtaskban. Kb.200ft. Nagyon rossz ízű,de készíts belőle egy tömény főzetet és befogott orral húzd le.nekem 2nap múlva megjött tőle,ráadásul nekem az előrehozás volt a cél.elég naponta 2x inni
2010. aug. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nekük van a kertben rozmaringi ha azt meg főzöm azis jó rá ?
2010. aug. 11. 17:28
 7/8 anonim ***** válasza:
3. vagyok. Jó az otthoni rozmaring, de nézz utána, hogy főzet, forrázat vagy áztatás. Minden gyógynövényt másképp kell elkészíteni. De emlékeim szerint jó a főzet.
2010. aug. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
:) kösszönöm szépen a választ
2010. aug. 11. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!