Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy ember értékét az határozza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ember értékét az határozza meg, hogy mennyire szimpatikus a másik nem tagjai számára?

Figyelt kérdés
Ezért akarnak az emberek párkapcsolatot? Hogy megmutássak a külvilág felé, hogy ők értékes emberek?
2020. dec. 1. 15:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
Ennyi ésszel szabadlábon?
2020. dec. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
Inkább attól függően szimpatikus vagy sem (normális emberek számára), hogy képvisel-e (főleg emberi) értéket vagy sem.
2020. dec. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
13%

hogy képvisel-e (főleg emberi) értéket vagy sem.


én képviselek,jó ember vagyok,még se kellek a kutyának se

2020. dec. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
28%
Minden ember értékes.
2020. dec. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
36%
Buta kérdés.
2020. dec. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
27%
Igen 3-as, jo sok erteket kepviselhetsz, amikor total le vagy pontozva mindenhol.
2020. dec. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
17%
ha én annyit írok hogy ő jóember vagyok de még se kellek a nőknek,attól rossz ember leszek?az a jó ember akit a gyékán annak tartanak?itt a gyékás nők szerint a jóemberek valójában rosszak,a rosszak jók :D
2020. dec. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
53%
amúgy kérdező,igen,minél több nőd volt annál értékesebb vagy,akinek se haverja se nője,azt kiveti magából a társadalom
2020. dec. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
86%

Egyáltalán mit értesz értékes alatt?


Lehet egy pap is értékes, pedig egész életében - elvileg - egy nője sem volt. De őszintén az az részeges idióta sem lesz értékesebb, aki egész nap részegen fekszik otthon, vagy bántalmazó kapcsolatban veri a feleségét, pedig van nője.


Szerintem egyáltalán nincs köze annak, hogy kapcsolatban vagy-e, ahhoz, hogy értékes vagy-e.

2020. dec. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A másik igen számára.
2020. dec. 7. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!