Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik, hogy két ember első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy két ember első pillanatól fogva szimpatikusak egymásnak? (folyt. Lent)

Figyelt kérdés
Egy ismeretlen srácot kerestem nem olyan régen egy boltban. Eladó, hibás áru miatt kellett megkeresnem. Szimpatikus volt a srác, és ha minden igaz én is az voltam neki, mert végig mosolygott rám, és én is rá, és az ismerősöm szerint 'vibrált a levegő', és olyan volt, mintha régóta ismernénk egymást.
2010. júl. 10. 21:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Létezik. Velem is előfordult már egyszer. Egy kiálításon voltam és volt ott egy lány, a szemünk állandóan találkozott.... sajna soha többé nem láttam.
2010. júl. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
LÉTEZIK biza, augusztusban lesz az esküvőnk !:)
2010. júl. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
létezik ám!azt felismeri a legtöbb ember sztem!legalábbis én felismertem, 3 éve együüt vagyunk!
2010. júl. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
persze hogy igen. ^^
2010. júl. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
100%
persze,és ha igy van , hajtani kell teperni, rámenősnek kell lenni ha fiú ha lány vagy :D
2010. júl. 12. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
igen létezik olyen!csak kár hogy olyankor nemtudok megszolalni,nem ugy mint mikor egy közönséges lotyóról volna szó!
2011. jan. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Van ilyen.

Ritka, de nagyon nagy kincs:D Nem szabad elszalasztani :)

2011. jan. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

persze, hogy létezik, ő a barátnőm és nagyon szeretem :)

első találkozáskor olyan volt, mintha ismertem volna hónapok óta :D

2011. jan. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Igen létezik :) Most jelenleg ott tartunk, hogy nagyon megkedveltük egymást, de egyikünk sem mer lépni.
2011. jan. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Itt is ez a helyzet.
2011. jan. 7. 17:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!