Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak mit gondolnak a közös...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak mit gondolnak a közös ékszerekről? Érdemes venni ilyet ajándékba?

Figyelt kérdés

Nem szív medálra gondolok, valami kevésbé cikire. 😄Pl közös kereszt, vagy valami más szimbólum

Példa :

[link]


Nem akarok neki ruhát venni meg hasonlókat karácsonyra, nem érdekli úgysem.


Elsősorban férfiak véleménye érdekelne, mert a nőknek minden cuki ami a pasinak ciki. Gondolok itt közös képből készült ajándékokra vagy cetlikre miért szeretjük stb



2020. dec. 2. 16:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ok, nő vagyok, de a párommal egy ideje beszélgetünk egy közös ékszerről. Már majdnem találtunk is egyet, ami mindkettőnknek tetszett, csak olyan nyomorultak voltak az eladók, hogy inkább felejtős volt.

Nekem az a véleményem, hogy ez egy olyan ajándék, ami meglepetésnek nem jó, hanem jobb, ha leülnek a felek megbeszélni és kiválasztani. Kivéve persze, ha atombiztos vagy a párod ízlésében, de a kérdésből nem így látszik.

2020. dec. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
Szerintem nem nagyon jó ötlet, bar ízlések és pofonok nem egyenlőek
2020. dec. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Férfi vagyok, és semmilyen ékszert nem hordok, sosem hordtam.



Én nem örülnék ennek a közös ékszer dolognak, szerintem másként is ki lehet fejezni egy együvé tartozást.

2020. dec. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Kevés férfi hord ékszert, és közülük is még kevesebben hordanak bizsut (ez pedig az)
2020. dec. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm,jogos. Le mondtam róla
2020. dec. 2. 16:31
 6/11 anonim válasza:
Ha tudok segíteni, bármiben is írj privátban
2020. dec. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem jó ötlet, HA ő hord ilyeneket.

Én hiába vennék a barátomnak ilyet, mert ő nem ilyen típus, és biztos hogy nem tetszene neki. De ha mondjuk olyan típus lenne, aki hord ilyeneket, akkor azt mondom hogy ez egy tökéletes ajándék.

2020. dec. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
76%
Még a hetes vagyok, azt hogy milyen tetszik neki, azt óvatosan ki lehet puhatolózni.
2020. dec. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"Még a hetes vagyok, azt hogy milyen tetszik neki, azt óvatosan ki lehet puhatolózni."


Ehhez semmi puhatolózás nem kell! Elég ránézni.


Most hord bármilyen ékszert? Karkötő, nyaklánc, gyűrű? Vagy sem?


Ha az előbbi a válasz, akkor érdemes puhatolózni, ha az utóbbi, akkor felesleges, megvan a válasz

2020. dec. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
60%

9, még jó, hogy ezt is leírtam. Nyilván úgy nem kell puhatolózni, ha nem hord, de szerintem ez logikus. És elég bő választ adtam.

Azért köszi a kiegészítést.

2020. dec. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!