Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők, ti mit gondoltok az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ti mit gondoltok az intim ékszerekről?

Figyelt kérdés

Egyrészt kíváncsi vagyok, nektek van-e, vagy szeretnétek-e? Ha igen milyen van/milyent akartok? (beleértve a mellbimbót is)

Illetve mit szólnátok ha párotoknak lenne? Ha tetszene, akkor melyik fajta?

(egy kis segítség hozzá: [link]



2019. ápr. 21. 20:28
 1/2 anonim ***** válasza:
90%

Uhh hát ez a cucc számomra elég visszataszító,ne haragudj :D Nekem nincs ilyenem és nem is szeretnék, biztos vagyok benne hogy a páromnak se lesz, szóval ezen nem aggódom. Alapból messze áll tőlem a piercingek, tetkók és egyéb testékszerek világa, ezért semmiképp sem vállalnám be, de ez csak az én véleményem

L

2019. ápr. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nekem van mellbimbó piercingem és majd akarok intimet is. Pasin se zavarna, max. tapasztalatból mondom és ajánlom, hogy inkább egyenes szárú meg banán piercinget viselj mert az sokkal praktikusabb és kényelmesebb mint a karika.

20L

2019. ápr. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!