Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Talán tetszem a srácnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Talán tetszem a srácnak?

Figyelt kérdés
Egy benzinkúton dolgozom, és egész nyáron idejárt egy srác heti 1-3 alkalommal a motorjával tankolni. Mindig csak 8-12 litert tankolt, és mondtam neki, hogy 20liternél jár egy ajándék kávé, de mivel ilyen gyakran jár, kivételt teszek. Kedvesen visszautasította, mondván, hogy nem kávézik és elment. Azóta már a céges kamionnal is idejár tankolni, pedig ez egy kicsike kút, kamionok soha nem jönnek ide tankolni. Mindig kedves és mosolygós, de nem próbált csevegni.

2020. dec. 5. 21:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de szerintem nem, a kávét se fogadta el, anélkül is lehet kedves és mosolygós, hogy tetszenél neki, én is ilyen vagyok, mindenkivel így viselkedek. Lehet ez esik neki útba, vagy ez van legközelebb hozzá, vagy csak szeret a megszokott helyre járni tankolni.
2020. dec. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Csak a kamion miatt gondoltam, mert elég körülményes itt megfordulnia egy ilyen hosszú teherautónak. Ő is rendszerint megy kicsit előre-hátra amíg ki tud fordúlni.
2020. dec. 5. 21:53
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is ugyanarra a kútra járok tankolni, minden hónapban.. de nem azért mert tetszik a pultos csaj.
2020. dec. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A motorok tankja kb. 15 és 20 liter közötti, szóval a 8-12l egyáltalán nem kirívó.
2020. dec. 6. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!