Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik hogy úgy tetszem egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik hogy úgy tetszem egy srácnak hogy nem ad erős jeleket?

Figyelt kérdés

Van egy srác aki tetszik de én nem nagyon adok neki jeleket mert félek és ő sem ad annyira(néha összetalálkozik a tekintetünk egy társaságban) és nem tudom eldönteni hogy azért nem mert nem tetszem neki, vagy azért nem mert ugyanúgy fél mint én, pedig tetszem neki. Nem tudom hogyan adhatnék neki jeleket arra hogy tetszik hogy utána ha ő is így gondolja talán felbátorodjon és tudjon kezdeményezni(bár lehet hogy nem is jövök be neki)

Az rossz jel hogy messengeren meg úgy egyáltalán telefonon nem beszéltünk csak élőben? sokszor várok hogy hátha ír de nem szokott, de mi van ha csak azért nem mert nem tudná mivel írjon rám. Annyira nem tudom mit csináljak, ja amúgy kettesben még nem találkoztunk eddig csak társasággal és azon belül volt hogy beszélgettünk.

Egyébként én 16/l vagyok, a srác meg 15


2020. szept. 13. 17:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Sztem létezhet. Lehet hogy a fiú az olyanok közé tartozik aki nem tudja vagy nem nagyon akarja kimutatni az érzéseit. Próbálj meg egyszer ráírni hogy lenne-e kedve eljönni veled mozizni, fagyizni vagy sétálni vagy hívd el valahova. A lényeg az h csak kettesben legyetek!


Sok Sikert! :)

2020. szept. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon nem mernék ráírni mivel egy társaságban vagyunk és ha nem tetszem neki nagyon kínos lenne.
2020. szept. 13. 17:42
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem beszéltetek még chaten? Mert szerintem te is ugyan úgy kezdeményezhetnél chaten valamivel, mint pl. valamilyen iskolai dolog ha egy helyre jártok.
2020. szept. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Soha nem beszéltünk még és én se tudom mivel tudnék ráírni, de szerintem ő se ha egyáltalán akarna, de mondom lehet nem is
2020. szept. 13. 19:46
 5/6 A kérdező kommentje:
Próbáljak többet nyitni a nagyobb csoportos társaságban felé?
2020. szept. 13. 19:47
 6/6 anonim ***** válasza:
Így van!
2020. szept. 14. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!