Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak csipkelődött, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak csipkelődött, vagy egyszerűen nem vagyok az esete?

Figyelt kérdés

Mindig szoktuk egymást csesztetni ezzel-azzal, de az utóbbi kicsit rosszul esett. Azt mondta hogy kicsi a mellem, és rám férne vagy 10 kg. (54 kg vagyok és 170 cm, a mellem meg 70B)

Érdeklődő, és láthatóan tetszem neki, de azért kicsit az ilyen oda mondásokon elgondolkodom.

Még csak ismerkedünk, de azt tudom, hogy egyik barátnője sem volt egy szépség, sőt, közel sem volt hozzá. Én meg az átlagnál sokkal jobban nézek ki.- Légyszi ne az utolsó mondatot ragadjátok ki, és ne nevezzetek beképzeltnek, mert egyáltalán nem vagyok az, csak reálisan probálom látni a helyzetet.


Nálatok is van ilyen? Mire véljem a hasonló megnyilvánulásokat?



2020. dec. 7. 23:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Lesújtó a véleményem. 25 fölött már jobban meggondolom, hogy kivel ismerkedek. Nem tartom csipkelődésnek a bunkó beszólásokat amit egyes nők olyan simán elengednek a fülük mellett, mintha minden rendben lenne... késöbb meg jönnek sokkal rosszabbak, higgy nekem. Nyilván kinyilvánította az Igényét, hogy neki 10kg-val többel tetszenél jobban és hátha akkor talán a melled is megnőne pont olyan ideálisra, ami neki poont legjobban tetszik. Szerintem ne állj be te is a másnak megfelelni akarók sorába. Szerintem tirpák megnyilvánulás volt.
2020. dec. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

De attól még nem kedvelhet, és nem jöhetünk jól ki, amiért közölt egy tényt?

Ha te is elmondod valakinek hogy fogyhatna mondjuk 5 kg, mert jobban nézne ki, az bunkóság? Nem reagálnám picit túl, ha minden tovább nélkül megszakítanám ez miatt a kapcsolatot vele?

2020. dec. 7. 23:53
 3/12 anonim ***** válasza:
85%
Nem, nem lennél bunkó. Hagyd figyelmen kívül, mert most komolyan: ezt akarod hallgatni tőle minden nap, ha összejöttök?
2020. dec. 7. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hát semmiképp nem szeretném ezt hallgatni..:(
2020. dec. 8. 00:05
 5/12 anonim ***** válasza:
82%

kritizálja a testedet és próbálod viccnek meg cukinak beállítani.

nekem is volt 2 olyan barátom is, akik mondtak 1-2 ilyen dolgot, azt hittem, viccnek szánják,mert amúgy jól néztem ki, erre végig a kapcsolatunk alatt szekáltak egy-egy dologgal.

utólag már persze okosabb vagyok, de na hát már az elején ott voltak a jelek ilyen formában, ahogy te is írod.

a végén úgy fogod érezni magad, hogy képtelen vagy megfelelni, meg hogy nem vagy elég jó.

2020. dec. 8. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
97%
Jaj ez is megint még a nő érzi magát szarul, hogy jaj mit gondolnak róla....Pasit nem érdekli mit bunkózik... nem kell Minden további nélkül, megmondod, hogy nem szeretnél tovább ismerkedni. De természetesen, ha egyébként végtelenül udvarias és soha máskor nem akar befolyásolni, hogy milyen legyél, akkor még ismerkedhetsz vele, csak légy résen. Nyilván tethetsze neki, nekem is tetszik sok pasi, attól még, hogy annyira nagyon nem vonzódom hozzájuk :D
2020. dec. 8. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nyugodtan mondd meg neki, hogy jól nézel ki így.


amúgy kifacsart logikával úgy is vehetjük, hogy a srác azt akarta mondani, hogy ha 10 kg-t felszednél, akkor is tetszenél neki, mert akkor meg atom jó melled lenne.


Én tudom, hogy kimagyarázás, de hidd el, hogy a fiúk tudnak ilyen buták lenni, hogy nem fogják fel, hogy közben a másikat igazából vérig sértették, vagy hülyeséget mondtak vagy akármi.


Persze Nem gondolom, hogy férfi (vagy nő) részéről belefér, hogy a másik önbizalmát leépítsék.

2020. dec. 8. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Hat valahogy igy fogalmazott hogy " plusz 10 kg-val lennel az igazi-tuti"
2020. dec. 8. 01:00
 9/12 anonim ***** válasza:
54%

Sajnos a hangsúly is számít.


Még továbbra is el tudom képzelni, hogy mondjuk ez az én számon úgy kiesik, hogy csak ironizálok, mert annyira vékony a barátnőm, hogy már csak viccből is azt mondom neki, hogy a dagibb csajok kellenek.


De én szélsőségesen hülye vagyok.

2020. dec. 8. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
93%

Lehet, hogy az exek husik voltak és az az ideálja?

A szépség sajnos relatív, kedves kérdező..

Ha még csak ismerkedtek, ilyenek mellett nem tudnék elmenni. Egyből az orromra köti, hogy máshogy jobban néznék ki?

Hát nem tudom, nekem a súlyomra meg alkatomra való negatív utalást sosem tett az ex párom, csakis annyit mondott, hogy én vagyok neki a NŐ és dicsérte folyton mindenem.

Nekem nem tetszene már ez az elején, szerintem.

2020. dec. 8. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!