Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok titeket zavarna ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok titeket zavarna ha a párotok állandóan csipkelődne?

Figyelt kérdés
A barátom állandóan csipkelődik bár én nem veszem fel inkább jót nevetünk rajta együtt. Állandóan el akar adni persze csak hülyeségből... Múltkor pl kiégett az égő. Mondtam neki hogy mi van. Erre azt mondja te cica miért nem világítasz te? Mondom mert? Azt mondja mert elég égő vagy te is. Meg állandóan azt mondja hogy lecserélni valami olcsóbb fogyasztású modellre meg fiatalkábbra.
2018. okt. 12. 19:42
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Én ugyan nem vagyok lány, de szerintem ez szimpla bunkósság.
2018. okt. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Én visszaszólnék neki, biztos nem hagynám magam.

L/22

2018. okt. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez bunkóság. Engem rohadtul zavarna. Van, ami vicces, de tudni kell hol a határ.
2018. okt. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Én lány vagyok, és egyetértek az elsővel.


De nem lep meg, a "cicázós" pasik általában ilyenek.

2018. okt. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen ember eleve nem lenne a párom.
2018. okt. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
86%
Ritka nagy pharaszt a pali. F
2018. okt. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Velem is szokott csipkelődni a párom, én is szoktam vele, de ezek sosem sértőek, sosem mondja, hogy "égő" vagyok, vagy hasonlók. A legdurvább az az szokott lenni, amikor azt számolgatja, hogy hány tevéért tudna eladni (régen volt valami ilyesmi app), de mindig magas számot mond, szóval nem szoktam magamra venni :D De sértő dolgokat sosem mondana. Ha számomra fájdalmasan vagy kellemetlenül csipkelődne/gúnyolódna, akkor megbántódnék, és többet nem csinálná, vagy ha csinálná, akkor nem folytatná túl sokáig, mert nem viselném el. Van a viccességnek is határa, ezt neked kell érezni, hogy mikortól zavar. Amit leírtál, az nekem bunkóságnak hat inkább, nem viccelődésnek.
2018. okt. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"Ritka nagy pharaszt a pali."


Akartad irni: a phali. :D

2018. okt. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
39%
#8: így van. Köszönöm a javítást. Jövök neked egy phalat csokival. 😁
2018. okt. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mondd neki hogy zavar
2018. okt. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!