Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Addig, ameddig nem "gyógyított...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Addig, ameddig nem "gyógyítottam meg" a lelki sérüléseimet, addig ne nagyon akarjak párkapcsolatot igaz?

Figyelt kérdés

Egész életemben bántottak a külsőm miatt, hozzáteszem jogosan. (Gyenge a fizikumom.)


Aztán a tanulás sem ment soha, mindig én értettem meg utoljára a dolgokat. 😎


Tovább is van, mondjam még?...


2020. dec. 9. 15:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne mondd, ne a negatív dolgaidat helyezd előtérbe, kezd el magadnak felsorolni inkább, miben vagy jó és azokat erősítsd. Amíg nincs önbizalmad, ne is akarj ismerkedni.

Hogy szeressen más, ha te nem tudod önmagad?

2020. dec. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

#1 Igazad van!



A másik dolog, az hogy mindenen megsértődök és mindent személyes támadásnak veszek.

2020. dec. 9. 16:11
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Na ezért viszont jobb ha előbb magadat teszed tisztába, mielőtt párkapcsolatba kezdesz, mert elfogsz marni magad körül mindenkit.


Idézem a mondat tartalmát:


" A másik dolog, az hogy mindenen megsértődök és mindent személyes támadásnak veszek. "

2020. dec. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

#3 Már 26 éves vagyok...szóval nem állok valami jól.


Komoly párkapcsolatom még nem is volt...


És érzem azt a rohadt nagy különbséget az emberek és közöttem.

2020. dec. 9. 16:43
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Az első jól írta,önbizalom nélkül ne akarj ismerkedni.Ha magaddal nem vagy rendben,mit adhatnál másnak?


"Egész életemben bántottak a külsőm miatt, hozzáteszem JOGOSAN."

?!!F@szt.NINCS olyan,hogy "jogosan" bántanak,felejtsd el ezt a hülyeséget!

Ha ellopják a tárcám,akkor én vagyok a hibás,mert volt nálam pénz?Ha elgázolnak a zebrán,én vagyok a hibás,mert minek mentem arra?

2020. dec. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Tudod mennyi 30-as 40-es szintén egyedül van és eszébe se jut az ami neked 26 évesen igen? Nagyon fiatal vagy még hogy ilyeneket gondolj.
2020. dec. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól hogy gyenge a fizikumod még nem jogos a bántás.
2020. dec. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nincs, hogy jogos bántás
2020. dec. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!