Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez a kategória miért van tele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a kategória miért van tele nőgyűlölő férfiakkal és férfigyűlölő nőkkel? Itt élik ki a sikertelen párkapcsolatukból vagy társkeresési próbálkozásukból eredő frusztrációjukat?

Figyelt kérdés

2020. dec. 9. 13:49
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
Kérdező! A kérdésedbe bújtatott állítás egyszerűen nem igaz. Ugye még véletlenül se abból a feltételezésből indulsz ki, hogy ha egy konfliktus nem látható, észlelhető semmilyen formában, akkor az nem is létezik? Egyébként én személy szerint az itteni verbális csörtéket kifejezetten egészséges és fontos dolognak tartom: nagyon jól leképezi a jelenleg zajló, nem csekély jelentőségű társadalmi változásokat. Néha (tény, hogy elég ritkán) még egy-egy érdemi vita is össze szokott jönni.
2020. dec. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%

Sokan, tényleg csak a frusztrációjukat élik itt ki és sok a kamu kérdés, amit ezek a frusztrált egyének írnak ki.

Pl.: kövér pasi, modell vékony csajt akar magának, aztán csodálkozik, ha egy ilyen csajnak se kell. Vajon miért? Aztán meg ő van felháborodva, ha azt tanácsoljuk neki, hogy fogyjon le.

De ez fordítva is igaz, hogy egy kövér csaj csodálkozik azon, hogy miért csak szórakozásra használják őt a pasik, de ő sportos férfit szeretne magának.


Sok embernek nincs reális énképe és reális valóságérzete, és ebből adódik a frusztrációjának egyik fele. A másik a sikertelen életéből fakad.

2020. dec. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Elképzelhető.

De nagyon nem egészséges ezt a párviadalt olvasni olyanoknak, akik épp társat keresnek, vagy megoldást a problémáikra.

Erre idejönnek ezek az idegbajos kommenthuszárok, és minden kérdés alatt szidják az ellenkező nemet.

Ha valakik pont nem valók ebbe a kategóriába, hát ők azok.

2020. dec. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
#1: ha szerinted nincsenek itt ilyen emberek, akkor javaslom, hogy alaposabban olvasd el az itteni kérdéseket és válaszokat
2020. dec. 9. 13:56
 5/8 anonim ***** válasza:
58%
#4: én úgy gondolom, hogy azoknál a válaszoknál, amikre te célzol, viselkedés- és gondolkodásformákat kritizálnak, illetve társadalmi szerepelvárásokkal kapcsolatos igenlő vagy elutasító attitűdöket, nem konkrét személyeket, pláne nem az adott nembe tartozó emberek egészét en bloc. #1-es voltam.
2020. dec. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
62%

Kérdező.


1. Nincs Tele a kategória, csak VANNAK. LÉTEZNEK. ... Bocs, matematikával foglalkozom sokat, és ez a megfogalmazás egyszerűen nem igaz.


2. Azért, mert akinek kérdése van az ide vetődik, aztán látja, hogy válaszolhat is, és itt ragad. Utána kiélheti a frusztrációit, hogy leírja a bánatát.

Ezért azok az emberek vannak itt, akik alapból kérdéssel jöttek ide és bánattal.


Vannak, akik elegendő önreflexióval, IQ-val, EQ-val és kitartással rendelkeznek, hogy aztán ne a keserűségben gebedjenek meg, és vannak, akik nem.

Én 15 évesen vetődtem erre az oldalra és azóta vannak hónapok, amikor megint sokat nézem és van, amikor évekig be sem jelentkezem. A kapcsolataim nagy részt természetes gondokkal vannak tele tűzdelve és fejleszteni és javítani próbálom magamat. Mégis vannak néha válaszaim, amik kívülről nő/férfi gyűlölőnek tűnhet. (fogalmam sincs, hogy melyik és nem szándékosan, de biztos vannak)


Mindenesetre alapból ez az oldal nem a tökéletesen egészséges és sikeres embereket vonzza.


24F

2020. dec. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A kerdesek egy resze nem felnott kategoria, a masik resze alapbol uszito, a harmadik resze az amiert ide szoktam jarni, amikor valaki segitseget ker. Az elso ketto kategorianal trollkodni szoktam a kerdezot, nemtol fuggetlenul.
2020. dec. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 acelsziv ***** válasza:
91%
Nincs tele. 2-3 elmebeteg írja az idióta kérdések 99%-át.
2020. dec. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!