Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az időkérésnek van korlátja?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az időkérésnek van korlátja?

Figyelt kérdés
Úgy értem, ha valaki tényleg nem szakítási ok miatt kér időt, az behatárolja hogy pl 2 héidőt kér? Ha valaki csak annyit mond adj időt de nem mondja mennyit, sőt azt sem mire, az kuka ugye?
2020. dec. 10. 16:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Szakítás miatt kér időt. Mi másért tenné.

Az időt arra kéri, hogy átgondolja, valóban

akarja-e, mert még bizonytalan.

De ha már "távoltartást" kér, akkor az már

a szakítás felé tendál.

Arra is jó az idő, hogy te is szokj hozzá a gondolathoz.

2020. dec. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Időkérés = Ennyi volt! Húzzál anyádba!


Ezt jelenti.

2020. dec. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
19%
Nem feltétlen amúgy. Barátnőmmel mindketten indulatosak vagyunk, többször kértünk időt egymástól, hogy fel tudjuk dolgozni pl a beszólásokat. Pár nap, max 1-2 hét elég ehhez, ha a szeretet, tisztelet meg van. Szerintem még néhány hónap is belefér pl stresszes élethelyzet miatt pl beteg hozzátartozó ápolása, vizsgaidőszak. Fél év vagy ennél több már nem szünet, hanem vége a kapcsolatnak.
2020. dec. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Én senkitől sem kértem időt, hanem egyenesen szakítottam, minek varjon rám bárki is reménytelenül hiszen az idő alatt talalhatott volna mast is akivel boldog. Tőlem sem kért eddig még soha senki időt, így nem értem de gondolom hogy szakítas. Ráadásul megkaptam mellé a majd keresleket is. 😁
2020. dec. 10. 16:20
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Kérhet időt, kap is. Végtelent. Mert felőlem mehet. Nem fogom megvárni, amíg eldönti, jobb-e/kell-e a másik, vagy ő kell-e neki. Mert ilyenkor ez szokott lenni.
2020. dec. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nagylelkű leszek: egy hetet kap, többet nem. Amúgy gyerekes dolog ez az időkérés meg majd kereslek. Konkretan azt sem mondta mire kér időt LOL
2020. dec. 10. 16:43
 7/16 anonim ***** válasza:

Én egyszer kértem időt.

Egy hetet mondtam, és azt kértem addig ne írjon, ne hívjon, ne keressen.

Nem bírta ki.

Bejött a melóhelyemre a munkaidőmben. Képtelen volt kibírni, hogy ne juttassa eszembe sajátmagát.

Biztos akart lenni abban, hogy gondolok rá. Tököm tele volt tőle.

Csak még jobban a szakítás felé lökött ezzel.


Azért kértem időt tőle, mert nagyon nem tudtam, hogy most ez csak egy összeveszés, amin túl tudunk lenni, vagy szakítani akarok és ez konkrétan a vége a kapcsolatnak.

És igen... az időkérés alatt el tudtam dönteni, hogy ez bizony a vége a kapcsolatnak.

2020. dec. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Én meg azt sem tudom mire kért időt hogy mit akar eldönteni, de gondolom azt hogy velem vagy nelkülem? Semmi határidőt nem mondott, azt kérte adjak neki időt, és majd keres. Mondtam rendben. Magamban meg kb elkönyveltem gyávának, mivel azt sem mondta mihez kell neki idő meg mennyi. Meg majd keres. Hogyne. Egy hetet várok rá, nem keresem, aztán ha az életben bármikor megkeres, akkor majd megkérdezem te ki vagy? Nem is emlékszem rád 😂
2020. dec. 10. 16:50
 9/16 anonim ***** válasza:
kuka a kérdező nem egy másik ember.
2020. dec. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Hany evesek vagytok? Ne legyel balek.
2020. dec. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!