Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet az oka, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka, hogy nem aratok sikert a másik nemnél?

Figyelt kérdés
Én direkt nem keresem az ismerkedési lehetőségeket, de velem se akar ismerkedni senki. Középkorú vagyok, egyedülálló, vágyom a szerelemre, tartalmas kapcsolatra, de nem mindenáron. A külsőm átlagos, legalábbis szerintem. Rossz kisugárzás?
ápr. 29. 17:16
1 2
 1/18 Noren1989 ***** válasza:
100%
Szerintem rossz kommunikàció.
ápr. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
46%

férfi vagy nő vagy?

mert nagyon nem mindegy

ápr. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Miért nem mindegy szerinted a nemem? Más lehet az ok, ha férfi vagyok és ha nő?
ápr. 29. 18:17
 4/18 anonim ***** válasza:
76%
Rossz kommunikáció. A fogalmazásod alapján férfi vagy. A kifejezéstelen lárvaarc, a hangsúlytalan mondatot, a gesztikulálás hiánya - ezek szoktak a leggyakoribb okok lenni.
ápr. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
77%
4. Vannak ilyen emberek akik nem tudnak mindenen vigyorogni vagy direktbe a helyzethez megfelelo erzelmet kifejezni és rizsázni a semmiről.. mért baj ha valaki csak akkor szolal meg es olyanrol beszel amit erdemesnek gondol.. a felesleges beszed az faraszto.
ápr. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Unalmas külső/belső, nem kap meg senkit a szeemélyiséged, nem kezdeményezel, de nem is fogadsz be mást: szerintem ezek lehetnek mögötte.
ápr. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

5: azért baj, mert a kifejezéstelen arc, monoton hangsúlyozás nem sugároz semmit, sőt sokakban bizalmatlanságot kelt, mert egy ilyen embertől senki se tudja, hogy mire számítson.

Nem kell feleslegesen locsogni, sehol nem írtam ilyet, ezt te képzelted oda. 4-es voltam

ápr. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
6: de hát ha valakinek unalmas a személyisége, mit lehet tenni? Nem lehet mindenki egy entertainer... :)
ápr. 29. 22:04
 9/18 anonim ***** válasza:
34%
#8: elég sok mindent lehet tenni. Ha hajlandó lennél bármilyen erőfeszítésre azért, hogy vonzóbbá válj, magadtól is rájönnél, hogy mit.
ápr. 30. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Mondanál dolgokat, segítenél? Lehet, hogy magamtól nem jövök, vagy ha igen, te akkor is javasolhatsz még más dolgokat, amire én nem is gondoltam. Köszönöm. :)
ápr. 30. 07:58
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!