Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Milyen lenne számodra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Milyen lenne számodra az ideális pár/feleség?

Figyelt kérdés
Leginkább 25-35 körüli férfiak véleményét szeretném megkérdezni, hogy mit gondolnak, milyennek írnák le a számukra idális (nem feltétlen tökéletes, hanem ideális) nőt, akivel szívesen kezdenének párkapcsolatot, vennék feleségül stb.
2020. dec. 12. 12:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
képes elviselni
2020. dec. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
54%
Lehet vele tervezni, "hardworker" típus, nem alibizte el a húszas éveit. Van esze, vannak céljai, talpraesett, tanult, érdekli a tudomány. Igényes magára, van önkritikája és nem akar gyereket.
2020. dec. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
68%

Annyiszor, de annyiszor volt már ilyen kérdés... És mindig úgy nézett ki a szitu, hogy aki közhelyes cukiságot írt, azt felpontozták, aki meg bármi egyéb elvárást, azt lepontozták. Ez miért jó?


Amúgy, nekem tudom, hogy elég nagyok az elvárásaim.

- Legyen tájékozott, intelligens és nyitott. Lehessen vele 10-20 év múlva is összebújva beszélgetni mindenféléről.

- Ne hagyja, hogy eltűnjön a tűz. Tegyen érte. Akarjon nekem tetszeni és engem se hagyjon lejjebb engedni.

- Hagyjon teret. Ha elmegyek a haverokkal hétvégén inni, akkor felesleges a féltékenykedés.

- Legyen hobbija. Tudjon egyedül is normálisan lenni, ne kattanjon be ennek hiánya miatt.

- Legyen tökös és határozott. Ha valami negatívat csinálnék, nyugodtan szóljon.

- Élje meg a hétköznapi apróságokat. Néha egy kis meglepi ide-oda, random csók és hasonlók.

- Legyen laza. Szerintem ez nagyon fontos az együttéléshez. Nem tudnék olyannal lenni, aki minden apróságon hisztizik és kiakad. Vegyen poénra dolgokat és ennyi.

- A szexben legyen nagyon nyitott. Próbáljunk ki együtt sok dolgot.

- Adjon magára. Nem kell topmodellnek lenni, de igénytelennek sem.

- Legyen önbizalma.

2020. dec. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
63%
Őszinte, megbízható, nem hátrál az első problémánál, érzelmileg fejlett, szeressünk beszélgetni, legyen a szex fenomenális, magas legyen a libidója mint nekem, merjen megnyílni, bízhassak benne feltétel nélkül, és merjen ő is bennem mindenben, és maradéktalanul.Én legyek neki a világ, és ő is nekem. Játszmázástól mentesen, őszintén tudjon velem lenni.A hűsége megkérdőjelezhetetlen legyen.Süssön palacsintát.
2020. dec. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
96%
Nem tudom leírni. Egy olyan lányt ismertem 30 év alatt, akit tényleg szívesen elvettem volna. Ezt valahogy érzi az ember, szavak ide kevesek.
2020. dec. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
39%

A hármas elég szépen leírta.


27/F

2020. dec. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
91%

Nekem már az ideális lenne, ha egy picit szeretne és érdekelné, hogy mi zajlik bennem. De ez is igazából csak ábránd.


Szóval ideális esetben milyen lenne?

-Közös érdeklődési kör és közös életcél.

-Szellemileg azonos szint velem.

-Törődő, őszinte és életvidám. (Én nem vagyok életvidám.)

-Olyan aki egyszerűen elfogad és nem ítél el.

-Olyan aki számára a megoldás elsődleges lenne, mint az, hogy eldobjon.

-Olyan aki mellett megvan az érzelmi biztonság.


Ezeket nyilván próbálnám én is nyújtani. Alapvetően amit tudnék próbálnék megadni és megtenni érte, még hogyha ez töredéke is lenne annak amit egy normális ember tudna.


F

2020. dec. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
23%
5-ös, akkor miért nem vetted el?
2020. dec. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
65%
8. lehet, hogy a nő nem akarta?
2020. dec. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
67%
8-mert foglalt volt, utána pedig már nem voltunk egy közösségben.
2020. dec. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!