Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Milyen lenne számodra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Milyen lenne számodra az ideális pár/feleség?

Figyelt kérdés
Leginkább 25-35 körüli férfiak véleményét szeretném megkérdezni, hogy mit gondolnak, milyennek írnák le a számukra idális (nem feltétlen tökéletes, hanem ideális) nőt, akivel szívesen kezdenének párkapcsolatot, vennék feleségül stb.
2020. dec. 12. 12:06
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
45%

#6-os: Köszi! Szépen le is lettem miatta pontozva... :D


#9: Hagyd rá. A válaszai fele abból áll ki, hogy amelyik kérdésnél tud, beleköt egy férfiba. Vagy az összesbe.

2020. dec. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
79%
Őszinte, hűséges, kedves és megértő. Ma már ritka az a nő aki csak egyet szeret. 31f
2020. dec. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
30%
8-as vagyok, köszi a választ. Nem kotekedtem, pusztán érdekelt, de köszi a 0%-ot.😅
2020. dec. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Senkit sem vennék el feleségül valószínűleg, mivel nem tervezek gyereket. Más jelentősége pedig nincs a házasságnak a családi kereten kívül. Amennyiben a kérdés arra vonatkozik, hogy milyen partnert képzelek el magam mellett, akkor a válasz nem feltétlenül ugyanaz, mint hogy kire lennék általában nyitott. Az általad felvázolt kapcsolati minőség sok mindent megkövetel, és itt jöhetnek a közhelyek: megbízható, odaadó, csendes, bátor, felelősségteljes, értelmes, tevékeny, toleráns, figyelmes, kreatív stb. Kifele viszont lehet agresszív, határozott, önfejű, hűséges, kitartó, lojális stb. Alkatira egyszerre szép és sportos, természetre mély, de játékos.
2020. dec. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Csinos, egyszerű, nem magas,ezen a földön él, és szeret.
2020. dec. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Eddig egy olyan nőm volt aki tökéletesen "értett" engem. Olyan volt mintha belém látott volna. Pontosan tudta, hogy mikor mire van szükségem.Tudta, hogy mikor ne szóljon hozzám, hogy mikor van nagy szükségem rá, vagy hogy mikor bújjon hozzám. Megkockáztatom, hogy jobban ismert mint a saját anyám! Na ha egy ilyen lelki társat még egyszer találok, tuti megkérem a kezét!
2020. dec. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!