Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van hogy alapjaiban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van hogy alapjaiban legtöbbször a nők azért utálják a férfiakat mert kihasználták őket szex után, a férfiak azért a nőket mert azok nem is szexelnek velük?

Figyelt kérdés
Ahogy néztem a legtöbb utálat az ellenkező nem iránt itt is ezekből táplálkozik. De mi a különbség oka?
2020. dec. 12. 17:41
 1/2 anonim ***** válasza:
91%

Milliószor el lett mondva.


Van egy baráti társaság 15-20 férfivel. Ebből a 15-20-ból van 2-3, aki sorban végimegy az összes elérhető csajon, a maradék meg vagy láthatatlan a nőknek, vagy örül, hogy kapcsolata van.


A csajok meg az alapján a 2-3 alapján vonják le a következetést az összesre nézve, hiszen a maradékkal nem randiznak.


A végeredmény, hogy van 2-3 elégedett pasas, egy rakás átvert nő, meg egy rakás férfi, aki nem érti, hogy miért tartják szexre gyúró pinabubusnak, amikor 2 barátnője volt egész életében, és egy éjszakást a tv-ben látott csak.

2020. dec. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Csak olyan férfival feküdtem le, akivel én is kívántam a szexet, ezáltal soha nem volt kihasználás, mivel én is akartam. És a normális férfiak nagy része sem csak a szexre hajt, hanem meg akarja ismerni a nőt.
2020. dec. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!