Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez azt jelenti, hogy jobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez azt jelenti, hogy jobb lenne szakítani?

Figyelt kérdés

Néha olyan érzésem van, hogy nem tudom boldoggá tenni a párom. Ezt nem ő mondja, hanem én érzem így. A vírus miatt persze most azt nem tehetjük meg, hogy elmegyünk egy romantikus vacsorára egy étterembe, vagy elmegyünk valami fürdőbe, vagy moziba, szóval az ilyen kimozdulós programok ki vannak zárva.

De nemcsak erről van szó, hanem valahogy nem érzem magam elég kedvesnek vele, elég megértőnek. Például amikor nem értünk egyet vagy ő máshogy csinál valamit mint én. Valahogy úgy gondolom, hogy nem tudok neki olyan nagy pluszt adni, ami bennem van meg és másban nincsen. Nem arról van szó, hogy naponta veszekednénk, de mégsem érzem magam elég különlegesnek és a kapcsolatunkat sem. Pedig lassan 4 éve vagyunk együtt.

A szexet illetően is úgy gondolom, hogy az sem olyan tökéletes. Nem az érzés, hanem az, hogy gyakran ugyanolyan, abban sincs nagyon különlegesség. Összességében véve sem az én külsőmet, sem a szexet, sem a beszélgetéseinket, sem az én személyiségemet nem találom annyira jónak, hogy boldoggá tudná őt tenni.

Ezt részben biztos csak én látom így, de attól még zavar.

Ez azért van mert magammal nem vagyok elégedett?


Ő mondja, hogy szeret, ezzel nincs is probléma, csak én nem érzem, hogy eléggé boldoggá tenném őt.

Nem felelek meg teljesen annak a képnek, hogy milyennek kellene lenni egy jó kapcsolatban egy csajnak.



2020. dec. 12. 22:55
 1/3 A kérdező kommentje:
A kérdésemet talán eltúloztam, mert talán szakítani nem kellene emiatt, de hogy magammal nem vagyok elégedett, az biztos. Ebből következik, hogy a kapcsolattal sem teljesen.
2020. dec. 12. 22:56
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha "úgy érzed", akkor változtass.


Ünnepet most is tudsz varázsolni.

Parkba kimehettek, a Nomra fához kimehettek,

vihettek magatokkal "ünnepi ebédet",

megteríthettek, vihettek egy pezsgőt, megünnepelhetitek

egymást.

Kezdd el te.

Van kocsitok?

Lepd meg a párodat, vásárolj be sültet, pezsgőt,

vidd az eszközöket, pezsgős poharat, úgy tedd el,

hogy ő ne lássa.

Ültesd le egy padra (van, ahol asztalok is vannak),

tálalj meg, nyisd ki a pezsgőt, és közben gyönyörködjetek

a kilátásban, és egymásban (!).

Kell az közös kaland, a közös, kölönleges élmény, ami csak a tiétek, az érzelmi töltés, a

körülmények között is meg kell találni a szépet,

a hangulatosat, a humorosat.


Azért meséltem el, mert én megkaptam a páromtól.

Fényképeztünk is, és örök élmény marad.

Jó visszaemlékezni, amikor egymáshoz bújunk beszélgetni,

tévézni, miután lefektettük a srácokat.

2020. dec. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Off, de #2: majdnem könnyezni kezdtem ezt olvasva. Őszintén remélem, hogy egyszer nekem is lesz egy ilyen csodálatos kapcsolatom. Ti pedig maradjatok boldogok egymással örökké 🥺
2020. dec. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!