Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők, miért jobb megcsalni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, miért jobb megcsalni a másikat, mint szakítani vele azonnal?

Figyelt kérdés

Egy csomó ilyen történetről hallani, illetve történt ilyen a környezetemben is nem egyszer. Az adott nő éldegél a férfival, aztán megismerkedik valami helyi hódító hóddal, aki neten/munkahelyen elcsavarja a fejét, a nő meg lefekszik az új krapekkal. Aztán mikor már meg van ágyazva az új viszonynak, meg kiderül, hogy a szex is jó, akkor szakít csak a szerencsétlen régi pasasával.

Csernus azt mondta, hogy a nők akkor qrnak félre, ha már nem tudnak felnézni az aktuális pasasukra. Miért nem lehet ilyenkor egyből elhagyni a már-nem-elég-jó-nekem férfit, miért kell előtte egy kis árulással és megcsalással megalázni? Plusz még a barátnőkkel nevetgélve kibeszélni a háta mögött, meg az új pasi előtt mindenfélének elmondani, lehordani?



2020. szept. 29. 08:54
1 2
 1/16 Gyakori93 ***** válasza:
26%
Azért csinálják, mert addig is van hol lakni! Nem kell vissza költözniük a szüleikhez!
2020. szept. 29. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
86%
férfiaknál is ugyanez a motiváció, nem akarnak lemondani a régi barátnő/feleség nyújotta előnyökről, csak ha már van más, aki pótolta. Gerinctelen dolog, de mi a garancia, hogy ha te majd 40-es pasas leszel unalmas elhízott feleséggel és egy 25 éves csaj szétteszi a lábát, nem fogod ugyanezt cisnálni?
2020. szept. 29. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
31%

Nem feltétlenül.

A legtöbb nő azért lép félre, mert ők is emberek és kívánják a szexet mással is.

Egy idő után már uncsi a férj.

2020. szept. 29. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
92%
Ez pasiktól is úgyanúgy megkérdezheted, vagy szerinted csak a nők szokták csalni a párjukat?-,-
2020. szept. 29. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
92%
Én nem léptem félre, hanem elváltam. Ugyanúgy szidnak itt, ha szóba kerül. Hogy a nők csak úgy lelépnek, nem jelent nekik semmit a házasság, mert nem akarnak a langyos fhosban üldögélni. Most akkor csaljunk vagy váljunk? Csak viccelek amúgy, nyilván soha nem csalnék meg senkit.
2020. szept. 29. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
94%

Nem csak a nőj, a pasik is ugyanakkora arányban csalják vagy csalhatják meg a párjaikat.

Én példáúl személy szerint egy rossz kapcsolatban voltam, alig volt köztünk bármi, de ahhoz túl gyáva voltam, hogy szakítsak vele.

Nem éltem vele, nem ő adta a pénzt, tehát nem ez volt az ok.

Csak féltem, hogy jaj tönkreteszem ezt a tökéletes kapcsolatot-ami már rég nem volt az.

2020. szept. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
92%
Megint a nők, mindha a férfiak nagy része küldömb lenne.
2020. szept. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyjából igaz mond a két félre.
2020. szept. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
67%

Én egy harmadik "példa" vagyok a megcsalásra, de nem hinném,hogy egyedi a történetem. Van az egyébként kapcsolatomnak egy olyan része ami miatt időnként nagyon padlóra kerülök. Mivel azt nézem,hogy ezzel szemben a párommal nagyon jól kijövünk minden téren benne maradok a kapcsolatban.

Egy ilyen nagyon mélypontomban jött a lehetőség amit nem hagytam ki.

Ez nem azt jelenti,hogy válni akarok, azt sem,hogy a megcsalásból rendszert csináljak, de az, akkor átsegített azon,hogy végleg szakítsak.

2020. szept. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Csernus választ ad mindegyik kérdésedre. Nem kell az emberektől ilyeneket kérdezni, mert kezdődik aztán, hogy “deháát ott a 2 gyerek”, “olyan jó fizetééése van naaa”
2020. szept. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!