Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet ebben a csajban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet ebben a csajban ennyire vonzó? Megfejtés?

Figyelt kérdés

[link]

Teljesen rá vagyok kattanva egy ideje, de nem tudom megmondani miért, valami annyira vonzó benne, olyan hihetetlen kisugárzása van, de nem tudom megfejteni az okát, mert ha megpróbálom objektíven nézni azért talán nem ő a legszebb nő a világon. Mégis olyan rabul ejtő benne valami, annyira kecses, vagy nem is tudom hogy fogalmazzak. Mit látok benne ami ennyire megfog? Tudom hülyeség ezt más emberektől kérdezni hogy nekem mi tetszik benne, de én magam nem tudom megmondani, de tény hogy veszettül bejön, szerintem egy csoda. Pls help me out. :D



2020. dec. 17. 00:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az, hogy olyan természetesnek tűnik.
2020. dec. 17. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%

Pont egy lany a szomszedbol, kimondottan egy atlagos es szinte magyaros no. Viszont valoszinuleg ha a zoldsegesnel vagy a liftben latod meg, azonnal beleszeretsz. Tenyleg sajnalom, hogy totalisan elerhetetlen.

De abszolut megkozelithetoseget sugaroz.

2020. dec. 17. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
69%

"De abszolut megkozelithetoseget sugaroz"


Épp az, hogy szerintem nem. Az átlagos csajokat nehezebb felszedni. Ennek valószínűleg az az oka, hogy sok pasi próbálkozik náluk, azon az alapon, hogy elérhetőbbek. Aztán persze ettől megnő az önbizalmuk.


Feltehetően egy szebb csaj, akitől félnek a pasik, egyszerűbb eset, mint egy ilyen nő, akinek sokan udvarolnak.

2020. dec. 17. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
41%

Nem tudom, egy undorító természetű, kocka állú ellenszenves nő.


De ha neked tetszik akkor hajrá.

2020. dec. 17. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
79%

Ez ízlés kérdése.


Én szertem a szomszéd lány típust, de számomra ő nem vonzó. Ezzel nem azt akarom mondani, hogy csúnya, vagy bármi gond van vele, de pusztán így a kinézete alapján nem nem tudnék rákattanni (nyilván ha ismerném a humorát, a gondolkodását, az más lenne)

2020. dec. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
25%

Én is szerelmes vagyok Brie Larsonba :D

Egy nagyon erős, domináns nőnek tűnik, aki egyúttal kicsit hétköznapi kedves is. Úgy érzem szeret parancsolgatni, uralkodni és szeretném, ha ezt velem is megtenné :)

2020. dec. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!