Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondhatom hogy udvarol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondhatom hogy udvarol nekem a pasi? Még nem volt kapcsolatom megfejtenétek a jeleket? 21/N

Figyelt kérdés
Egy nyelviskolában ismertem meg. Kedves, igyekszik magyarázni (ő jobb nálam angolból) cukkolni szokott így flörtöl de bókolni nem. Minap teljesen véletlen egy irányba mentünk és megláttam a kocsiját. Mondtam neki hogy nagyon tetszik, és csúcsforgalomban, délután 5 kor budapesten mondta hogy próbáljam ki. Én persze mondtam neki hogy nem de nyaggatott nagyon. Végül mégsem mertem vezetni nehogy összetörjem. Nagyon jó kis csapat jött össze a nyelviskolában és egyik nap akartunk meginni közösen valamit. Mondtam hogy nem tudok menni mert nekem táncórám lesz, erre azt felelte hogy: na szép, egy táncórát nem tudsz kihagyni miattunk? Gondolom "miatta" vagyis magára értette csak nem úgy mondta. Lehet hogy egyszerűen csak ennyire közvetlen és kedves vagy azért ezeket már biztos jeleknek vehetem?
2020. aug. 13. 17:09
 1/8 anonim ***** válasza:
65%
A kocsi miatt mondom: Meghágna.
2020. aug. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
Igen, udvarol, de ugye tudod miért?
2020. aug. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Amit az egyes ír az igaz?
2020. aug. 13. 17:20
 4/8 anonim ***** válasza:
92%
Ha engedné vezetni a kocsiját biztos akar tőled valamit. Sokan ezt még a feleségüknek se engedik... :D
2020. aug. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

1.-vagyok.


Igaz. Ahogy a 4. írja, arra céloztam. Én még anyámnak sem engedem vezetni a Mustangot, pedig ő közeli rokon, de volt olyan nő akinek megengedtem, mert akartam.

2020. aug. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Akkor frissítem a kérdést:


Csak szexre játszik vagy komolyan is gondolhatja?

2020. aug. 13. 17:42
 7/8 anonim ***** válasza:
33%
Ember! Ha ki is mondana bármit is: leírom mert nem érted: "Megbasználak!" vagy "Szerelmes vagyok beléd!" A történtek után egyik hihetetlenebb mint a másik, és max. flörtnek tudható be. Ha tetszenél neki, már rég elhívott volna randizni. Vagy legalább viccből a fentiek valamelyikét elsütötte volna ha amúgy bizonytalan lenne - hogy legalább a reakciódat leszűrje. De a csávó egyik sem! Elvan veled, mert közvetlennek gondol, közben meg csak naiv hp vagy.
2020. aug. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Akarod vezetni a kocsimat? = udvarlás LOL
2020. aug. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!