Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lany aki mar 3 eve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitcul200 kérdése:

Van egy lany aki mar 3 eve tetszik es most ugy alakul hogy irtam neki (30F)?!

Figyelt kérdés
Tobb mint 3 eve ismerjük egymást látásból, igazabol mindig is tetszett, de kapcsolatban volt,es ejtettem a dolgot,mar 3 honapja hogy szingl,de nagyon szerelmes volt vagy meg talan most is az exébe,de sokat csalodott bene es érthető modon szét mentek, itt jovok en a kepbe,ra irtam minden szépen is alakult, es meg volt hogy mikor randizunk es egyik naprol a masikra ignoralt,5 oraba telt neki vissza jelzett 1-2 szavas uzenetet hogy farat, stb, lenyeg az hogy le koptatott,2 nap mulva meg irt hogy sajnalja meg.... Es most megint baszik irni(bocsi csak mar fel kurtam az agyam) 🤣🤣erdemes várnom? Vagy feleslegesen nyugtatom magam hogy most csak ossze van zavarodva? es valtozik benne minden?
2020. dec. 18. 12:47
 1/8 anonim ***** válasza:
ezt ne itt akard megtudni. majd megtudod időben tőle, hogy mi van.
2020. dec. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha nagyon szerelmes volt, akkor 3 hónap az még semmi.


Egyébként meg ez ilyen totó jellegű kérdés, mondhatjuk, hogy igen vagy nem, aztán fél év múlva kiderül a válasz.

2020. dec. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Így írtál rá, ahogy ide?
2020. dec. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
3/3 gobdolom te vagy az aki mindenben el tud akadni koszonom a valaszod
2020. dec. 18. 13:33
 5/8 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem dugja még az ex pasija. A pasi dobta a csajt, de néha visszamegy megdugni. Veled meg elment randira, mert jó veled beszélgetni, mint haverral, meg olyan aranyos vagy.

Ne haragudj, de csak a leghülyébb pasik várnak 3 évet egy nőre.

2020. dec. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Dehogy vartam 3 evet, csak mindig is tetszett es mondom most meg lesz de ugy nez ki hogy dobott
2020. dec. 18. 15:08
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ő is elakadt...
2020. dec. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hat nem nagy eselyt adok erre a dologra, 3,4 napja szarul vagyok de lassan ossze kapom magam
2020. dec. 18. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!