Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valaki egy lenézendő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki egy lenézendő feminácinak tartja a legtöbb nőt, akkor miért próbálkozik? Mit lehet kezdeni az ilyenekkel?

Figyelt kérdés

Egy kollégám kapcsán merült fel a kérdést, meg az oldalt is gyakran olvasgatom, de sose hittem, hogy tényleg élőben is vannak ilyenek.

Szóval a szituáció: Egy kollégám 3x is próbált flörtölni velem, pedig tudta, hogy van párom, és egyértelműen jeleztem, hogy nem vagyok rá vevő. Amikor negyedszerre már nyíltan próbálkozott, akkor kibukott már belőlem emelt hangon, hogy "kérlek értsd meg, hogy hagyjál már békén", amit 2-3 kolléga hallott is.

Utána elkezdett gusztustalanul viselkedni, pl. kétszer is elment úgy az asztalom mellett, hogy "véletlenül" levert mindent. Amikor új iPhone-t vettem, és a többiek nézegették, kérdezgettek, hogy milyen, megéri-e az árát (mert ők is akartak venni), és mondtam, hogy nekem megéri, akkor beszólt egy olyat, hogy "az könnyen beszél, akit eltartanak". Ilyen fagyott csend volt utána, én meg csak annyit tudtam kinyögni, hogy ha eltartanának, nem dolgoznék itt.

Pár héttel utána felröppent egy hír, hogy egy teljesen másik részlegen dolgozó fiatal gyakornok csaj bepanaszolta a HR-en, hogy zaklatja. Én akkor szintén szóltam a HR-nek arról, amiket csinált, mert tudtam, hogy ha 2-en is panaszkodunk, akkor nagyobb eséllyel történik valami. Velem tartott egy kolléganőm is, akinek szintén soviniszta dolgokat szólogatott be (bár én ezt nem hallottam).

Lényeg a lényeg, az lett a vége, hogy elvileg üvöltözve összeveszett a HR-el, majd közös megegyezéssel távozott a cégtől.

Aznap, mikor elment, a parkolóban megkeresett, és elkezdett osztani, hogy nem elég, hogy a bunkó, beképzelt elutasításommal megaláztam mások előtt, szemétláda kígyó vagyok, mert akkor élesben nem mertem árulkodni, áskálódó qrva vagyok, amúgy is csak szexre kellek normális pasinak. Én úgy tettem, mintha nem hallanám, levegőnek néztem, és mentem volna el a kocsimmal, de folyamatosan akadályozott, beállt elém, és mondogatta, hogy "na mi van, ezt is a valagad alá tolták?", mire már lekevertem neki egy pofont. Erre ő is megpofozott engem, de akkorát adott, hogy egy pillanatra meg is szédültem, és magából kikelve ordibált, én meg nagyon megijedtem, és gyorsan elhajtottam a kocsimmal.

Erről az egészről már nem is szóltam egyébként senkinek.

Úgy vélem, hogy itt sok olyan pasi van, aki lehet, hogy valamennyire tudna azonosulni vele, szóval szívesen meghallgatnék véleményeket, hogy mi ennek a lélektana, és ha így vélekedik a nőkről, akkor miért akar maga mellé bárkit is, miért nem MGTOW, vagy valami... (?)



2020. dec. 18. 13:02
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
7%
1 es milyen látlelet?A kérdező kezdte a verekedést.Szóval szerintem fogd be szépen.Ez az igazi kettős mércés femináci mint az 1 es.Ha valaki verekedést kezd ilyen történettel az ne rohanjon utánna látleletért főleg meg ne őr akarjon még revansot venni.
2020. dec. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
8%
Ezek után meg főleg ne menjen rendőrségre.Gondolj bele verekedést kezdesz aztán elmész a rendőrségre.Hát a rendőrök vagy körbe röhögnek vagy elküldenek a picsába jogosan persze
2020. dec. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
88%

Jajj, utolsó, menjél már a sarokba incelkedni. Hiába téped itt a szádat a sorstársad mellett, nem lesz igazatok.

Az ilyennek kell, hogy legyen jogi következménye, különben soha nem tanul rendet.

2020. dec. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
16%
Ilyen piti ügyekkel nincs ideje a rendőrségnek foglalkozni, és főleg így hogy te ütöttél először, nem hinném hogy lenne értelme. Ha a zaklatásért mint magánszemélyek feljelentitek, az már más kérdés. Annak lehet lenne értelme, de bizonyítékok is kellenek, és az már bírósági ügy.
2020. dec. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
54%

Nem piti ügy megütni egy nőt...

Az a baj, hogy nem tesznek elegen feljelentést, pedig muszáj lenne.

2020. dec. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
58%
Az ilyenek azért próbálkoznak, mert az a vágyuk, hogy letörjék egy kiegyensúlyozott, magabiztos ember szarvát, akinek nincs szüksége rájuk... Mennyi ilyennel találkoztam. Nem akarnak ezek semmi komolyat, csak sértegetnek annak reményében, hogy kicsit magadbanézel és végül behódolsz nekik. De természetesen vagy röhögés lesz a vége, vagy visszaszólsz egy olyat, hogy bújnak is vissza a qrva anyjukba.
2020. dec. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
0%

"Egy kollégám 3x is próbált flörtölni velem, pedig tudta, hogy van párom, és egyértelműen jeleztem, hogy nem vagyok rá vevő."


Hogyan jelezted konkrétan?

2020. dec. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
0%

Az elobb meg a visszapillanto tukrot rugta le, hany fele verzioban talalsz ki sztorikat? :D


En lenezendo feminaciknak tartom a legtobb not es nem is probalkozom.



36F incel

2020. dec. 19. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
0%

Utolsó előtti vagyok,kérdező.Nem tudom miért nem válaszolsz,pedig privátban is írtam.Kezdem megkérdőjelezni,hogy igaz amit állítasz,azaz egyértelműen jelezted,hogy nem vagy rá vevő.Ha így van,akkor viszont tényleg bunkóság volt mások előtt így elküldeni.


Elsőnek:Elhiszem,hogy a fickót szeretnéd meghurcoltatni,de aki először ütött annak sem lesz mentség a rendőrök előtt,hogy ő nő.Magát a zaklatást rá lehet bizonyítani,ha volt kamera.

2020. dec. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
mi történt azóta?
2021. máj. 31. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!