Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy félék, visszahúzódó lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy félék, visszahúzódó lány sosem fog kelleni egy pasinak se? 23/L

Figyelt kérdés
2020. dec. 18. 21:02
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
*félénk
2020. dec. 18. 21:02
 2/19 anonim ***** válasza:
82%
De.
2020. dec. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
39%

Hát ez sok mindentől függ..

Hol laksz?

2020. dec. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
97%
#3-as, nyilván nem a lakhelyétől fog függni. :D
2020. dec. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
79%
Nem tudom, miből látod ezt, hogy nem kellene. Borzalmasan könnyű a fiúk érdeklődését felkelteni és válogatni közülük. Őrülten kellenél soknak, úgy is, ha nagyon egyszerű, unalmas ember lennél.
2020. dec. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 Noren1989 ***** válasza:
21%
Főleg, ha ronda.
2020. dec. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
83%
Rengeteg pasinak pont az ilyen lányok kellenének, csak fordítva nem így van.
2020. dec. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem van olyan, akinek kellene egy félénk, visszahúzódó lány csak félénk, visszahúzódó lányként sokkal nehezebb párt találni. Én 22 vagyok, félénk, csendes, visszahúzódó és még nem volt párkapcsolatom, soha nem voltam még randizni és soha senki nem is kezdeményezett még nálam. Ennek egyszerű okai vannak, mint pl. az, hogy kevés barátom van és ők is inkább otthonülősek (így baráti stb. kapcsolatokon keresztül nem fogok megismerni senkit), a kötelezőkön kívül nem járok sehova (így nincsen kivel beszélgetni, ismerkedni), nem vagyok szép (így szimplán a külsőm miatt sem fog senki felfigyelni rám) és az internetes ismerkedés nekem nem megy (próbáltam többször, de nem nekem való). A környezetemben is ezt a tendenciát látom, hogy a hozzám hasonló lányok többnyire egyedülállóak.
2020. dec. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Számomra nem kizáró ok a félénkség, hogyha látom az érdeklődést, próbálkozik, ráadásul ez egy olyan tulajdonság, ami fejleszthető. Többször volt olyan randim, hogy a partnerem megjegyezte mással milyen csendes, velem mégis könnyedén feloldódott, szerintem hozzád hasonló férfinak könnyebben nyitsz, csak keresned kell.
2020. dec. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
52%
Én örülnék egy félénk, visszahúzódó lánynak. 22F
2020. dec. 19. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!