Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok egy külsőre elég...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok egy külsőre elég férfias, de belül visszahúzódó srácnak nagyon nehéz a dolga? 23/F

Figyelt kérdés

Szóval külsőmmel nincs olyan nagy baj, és am elég nyitott vagyok, de ha csajozásról van szó elég zárkózott is. Sajnos már égettem meg a kezem... Szóval külsőre elég férfias vagyok magas, szakállas egyebek, de belülről szerintem az a baj, h nem is gondolják az emberek, h milyen visszahúzódó tudok lenni. Arra is gondoltam, h tartanak tőlem, h milyen csapodár vagyok, közben.... Vmi vélemény?

BK!:D



2018. dec. 25. 09:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
32%
Dehogy nehéz... A jóképűség minden más feledtet a nőknél. Akkor lehetsz passzív is, úgyis levadásznak :D
2018. dec. 25. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hát am néha megesik, h buliban "fel akarnak szedni" de én meg általában csak bulizni szeretnék egy jót
2018. dec. 25. 09:20
 3/12 anonim válasza:
49%
Nem nehéz. Csak legyél kicsit magabiztosabb!😇
2018. dec. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
48%
Paradoxon. Aki visszahúzódó az nem megy "bulizni egy jót" a szórakozóhely biztos halál az introvertáltnak. Aki visszahúzódó azon látszik. Szerintem te csak simán óvatos vagy a nőkkel szemben
2018. dec. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Hát elég kevert egy személyiség vagyok.
2018. dec. 25. 10:28
 6/12 anonim ***** válasza:
50%

A szakáll az a ffiak 75%ánál csak majomkodás. Bocs ha te kivétel vagy. De manapság mindenki azzal jár. Am am....kicsit választékosabban írj.

Én pedig azt látom,hogy egy suttyó csúf de magabiztos pasi ha odamegy egy nőhöz akkor, sokszor nyert ügye van.

2018. dec. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Az mit jelent, hogy kevert személyiség vagy?

Mennyire vagy visszahúzódó? Képes vagy leszólítani egy nőt? Képes vagy egy idő után megnyílni és feloldódni? Vagy mennyi időt kell várnia egy nőnek, hogy képes legyél önmagad lenni teljesen feloldódva?


Attól, hogy valaki égette már meg magát, az nem azt jelenti, hogy akkor teljes Pál fordulatot kell venni, és akkor nyuszivá kell válni, nem megszólítani senkit, ezzel elkerülve a konfrontációt.

2018. dec. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem nyuszinak kell elgondolni azért, mondjuk azt, h kevés olyan ember(lány) van, akinek megnyílok igazán és nem csak egy olyan "jól elvagyunk, de hagyjuk inkább ezt a beszélgetést, mert nem vezet sehova" csevej, viszont egyébként az emberek szeretnek a társaságomban lenni erre mondtam, h kevert vagyok, ha olyan lennék mint, amit te leírtál nem hiszem, h keresnék a társaságomat.
2018. dec. 30. 11:48
 9/12 A kérdező kommentje:
Hahaha a szakállt csak úgy írtam, h ne egy babaarcú embert képzeljetek el külsőre, az én részemről nem gondolom, h a divat miatt hagynám meg, többször megkaptam, h te "A" szakállas ember vagy 😅
2018. dec. 30. 11:51
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha tényleg elég férfias vagy, nem lesz gondod, majd a nők rád hajtanak! 🙂
2019. ápr. 9. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!