Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk ezt minek csináljátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ezt minek csináljátok?

Figyelt kérdés
Ramir, hogy szia mizu, normális időn belül, normálisan válaszolok, visszakerdezek, megnezi, és bszik válaszolni....De ha ennyire szrik rám, akkor minek ír?? És ezt már többen is megcsinaltak, és nem vágom h ennek mi értelme. 21L 23F
2020. dec. 21. 19:29
 1/4 anonim ***** válasza:
93%
Unatkoznak, arra jó, hogy unalmas perceikben legyen kivel írogatni. Komolytalan.
2020. dec. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Noren1989 ***** válasza:
60%
Ugyanezt csinàljàk egy este 15csajjal. Elhinti, h érdekled, közben nem, ez téged kiakadzt, sàpörögsz és màris csak ő jàr a fejedben. Olyannyira, h gyk-n is ràkérdezel, h dafuq.
2020. dec. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Csak az a vicces, hogy nyáron meg oda volt értem :D igaz, én akkor se gondoltam komolyan, és nem kapta meg amit vszeg akart.. De engem ne vegyen valaki ennyire semmibe...
2020. dec. 21. 19:53
 4/4 Noren1989 ***** válasza:
100%

*kiakaszt, **ràpörögsz. Bocsi, a harmadik viszki utàn nem mindig megy.


Figyu, semmibe nem telik kicsukni a fricit az életedből.

2020. dec. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!