Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki ismerkedett már itt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki ismerkedett már itt? Lehetséges? Ha igen, milyen célból tettétek?

Figyelt kérdés

Izgalmas beszélgetéseket kedvelem egy értelemes nővel.

Volt már alkalmam ezen az oldalon ismerkedni fiatalabb Illetve érettebb nőkkel is de semmi hosszú távú nem alakukt ki belőle.

27F


2020. dec. 22. 11:51
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Igen. Dw pár éve még sokkal jobb volt a felhozatal. A régiek már nincsenek itt, felhígult az oldal, sok a kamus, komolytalan mesemondó. F
2020. dec. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%

Igen, ismerkedtem már itt, a volt szeretőm is itt ismertem meg.

N

2020. dec. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%
Lehetséges itt is, mint ahogy bárhol. Nekem komoly még nem sikerült itt, laza is csak egyszer. Valószínűleg vannak ennél jobb helyek az ismerkedésre. F
2020. dec. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
78%

Randipartnerem már volt innen.

Most is szívesen csevegnék olyan nővel aki nemnormális mert abban legalább jó vagyok 😁

Szóval ha bolond a fejed itt a helyed!

28F

2020. dec. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen, volt, hogy itt ismertem meg zseniális humorú és érdekes nőt. Elég sokat beszélgettünk, de nagy volt a korkülönbség, így nem akartam többet.


Viszont nagyon kellemes társság volt.

2020. dec. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!