Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rengeteg nő miért nem érti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rengeteg nő miért nem érti meg, hogy a férfiak nagy része akkor akar alkalmi szexet egy nőtől, ha nem tetszik neki annyira a nő, hogy járna vele, de azért kinéz annyira a lány, hogy szexelne vele, mert már egy ideje nem szexelt?

Figyelt kérdés
2020. dec. 22. 19:56
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Ez a nőknél is így van ám 😉
2020. dec. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
2020. dec. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%
Ez fordítva is így van. Én összejártam egy ideig olyan pasival, akivel nem jártam volna, de a szex jó volt. Viszont nem lehet azt állítani, hogy ez mindig így van. Vannak időszakok, amikor az ember nem vágyik kapcsolatra, csak alkalmi kalandokra. Olyankor meg sem akarja ismerni igazán a másikat.
2020. dec. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor azzal nem lenne szex. Egyből repíteném is. Volt is egy ilyen férfi, ez igaz. Elküldtem és még neki állt feljebb, holott ő nézett engem madárnak.
2020. dec. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, kérlek, vannak emberek, akik csak szimplán nem akarnak mást, csak dugni.


Bemesélni azt, hogy ez pont az ember külseje miatt van, hülyeség. Legalább annyira lehet a másik "nem elég jó" külseje, mint a tiéddel nem passzoló belsője miatt vagy épp miattad, mert épp olyan életet akarsz élni, amibe nem való más. Egyébként gyönyörű nőknek ajánlanak fel csak szexet és teljesen átlagos nőkkel vannak ugyanolyan kaliberű pasik kapcsolatban, szóval ne meséld be nekem, hogy a külső a fő kiváltója ennek, mert mindjárt körberöhöglek. :D


Pusztán józan paraszti ésszel, én attól akarnék csak szexet, akit eléggé kívánok, de élne vele együtt az atyaisten. Vagy akkor akarok csak szexet, ha nincs türelmem kapcsolatban élni. Sokkal előrébb vannak ezek a szempontok. Aki félig-meddog jön be, attól az ember szexet sem akar általában, max barátságot...



És ismét mondom: az, hogy más a célja valakinek, mint a komoly kapcsolat, nem a másik fél hibája, nem is biztos, hogy hiba, nem kell bűnbakot keresni.

2020. dec. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez így nem igaz és minden éremnek 2 oldala van. Ha egy nő külsőleg tetszik kezdeményezek, ha jó volt a szex és a személyisége is vonz, akkor szokott lenni folytatás is, lehet csak pár alkalom, de akár hónapok is. Az elején elmondom, hogy milyen életet élek, 2 laki ember vagyok, néha itthon élek, néha külföldön, ha munka van megyek és nem nézek vissza. Szándékosan nem akarok kötődni senkihez, tudom hogy a kapcsolataim időlegesek. Volt olyan barátnőm akivel háromszor is összejöttem mert ő megértette ezt, tartani akarta velem a kapcsolatot.

Az egy egészen más szituáció ha valaki megtehetné hogy adott nővel éli az életét de nem akarja, az nem akar senkitől sem függeni, az kölcsönösen használni akarja a másik nemet és a végén elköszön. Egy probléma van ezzel, a kiszámíthatatlanság. Egy adott számú partner után egyre több kell ahhoz hogy élvezzed a szexet, amikor végre találsz valakit akivel tényleg egy húron pendültök és a másik szintén nem akar folytatást ott valami elszakad az emberekben, idővel mindenki megállapodik.

2020. dec. 23. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!